Ce ingeras alegi pentru copilasul tau? (concurs)

Ce ingeras alegi pentru copilasul tau? (concurs) | Autor: Anda08

Link direct la acest mesaj

Dragi parinti,

Copiii sunt fiinte proaspete si fragile. Cei mai multi dintre ei fac rosu in gat dupa ce alearga intr-o zi friguroasa, oricat de tare i-am infofoli noi. Din fericire bolile copiilor trec repede si fara eforturi speciale, mai ales daca avem la indemana cateva leacuri naturale eficiente.

www.daciaplant.ro/" target="_blank">Dacia Plant a pregatit www.daciaplant.ro/categories/custom/sanatate-copii-c8" target="_blank">gama INGERASUL, special creata pentru copii cu siropuri fara zahar, cu ingrediente 100% naturale, fara conservanti si fara coloranti.

Impreuna cu www.daciaplant.ro/" target="_blank">Dacia Plant va invitam asadar la un concurs - Ce ingeras alegi pentru copilasul tau

www.desprecopii.com/Images/Upload/sirop1.jpg" border="0">

Spune-ne la acest topic care ingeras ai alege pentru copilasul tau – sau ce sirop ai cumpara pentru copilasul tau si poti castiga unul dintre cele trei premii (cate un pachet ce contine produse din www.daciaplant.ro/categories/custom/sanatate-copii-c8" target="_blank">gama Ingeras, in valoare de 150 RON)

Durata concursului: 10 ianuarie - 30 ianuarie 2013
Castigatorii vor fi anuntati pe data de 31 ianuarie 2013.

Mult succes!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianas18 spune:

pentru fetita mea as alege Ingerasul - Sirop minerale Ca. Mg. vitamina D3 pentru ca avem mare nevoie de aceste minerale pentru dintisorii care au inceput sa se schimbe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabiradu spune:

As cumpara ingerasul care creste pofta de mancare http://www.daciaplant.ro/products/view/283-ingeras-reg-sirop-creste-pofta-de-mancare am un uscatel micut care face mofturi la majoritatea mancarurilor. Il gasim la farmacie ??Cred ca da.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

As alege ingerasul imunostimulent, ingerasul stimulent mental si ingerasul vitaminizant.
Tare mi-as dori sa cstig si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rekaalina spune:

eu as alege pentru fetita mea Sirop minerale Ca. Mg. vitamina D3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Eu as folosi pentru fetita mea Siropul Imunostimulent ! Si Ingerasul cu sirop pentru tuse, atunci cand e cazul !

Sanatate tuturor ingerasilor !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

As alege siropul Imunostimulent.

De cate ori deschid fereastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

As alege Ingeras - Sirop minerale Ca. Mg. vitamina D3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Ingeras® - Sirop Stimulent mental - pentru concentrare si atentie, si Faringoplant - cu echinaceea si propolis - pentru afectiunile respiratorii inevitabile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adde2510 spune:

As alege Ingerasul Imunostimulent.

Trebuie sa va spun ca nu am putut sa intru pe site, nici de aici din link, nici de pe google pt. ca nu ma lasa anti-virusul. Ati intalnit problema asta? M-am uitat doar pe facebook la produse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Grea alegere ... as alege Ingerasul- Sirop Imunostimulent.

Mergi la inceput