Inima lui Alex cere ajutor-plecare 10 martie

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Buna ziua stimate doamne am vb.cu any si pana an prezent totul este bine sar pute ca pe saptamana viitoare sa intre alex an operatie.va multumesc din suflet ca sunteti aprope de noi.sa dea bunul dumnezeu sa fie totul bine. din parte lui alex si any

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele maine suntem programati la analize si poimaine ar trebui sa intram doamne ajuta multumita voua avem nu numai sansa sa fim bine cu inima ci si cu ochii tot datorita voua eu nu pot sa scriu prea des caci mai cer si eu calc din cand in cand doar sa las un mesaj dar suntem bine si de abia asteptam sa fim bine neau promis ca ne vor ajuta si cu ochii maine suntem programati si la ochisorii doamne ajuta noi va imbratisam si va multumim din inima

cand putem va mai scriem daca nu va scrie sotul
doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

Any,va pupam si o sa fim cu gandul la voi .Asteptam vesti

Doamne-ajuta!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

buna seara fetelor am vb cu any astazi si sunt din nou la spital pentru analize ca maine sar putea sa intre an operatie am sa va anunt maine dupa masa cu vesti de la any va multumim din tot sufletul pentru tot sprijinul acordat ca sal vedem pe alex sanatos doamne ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

din nou am fost la spital am facut teste tot neam pregatit sa intram azi si iar a venit o urgenta si nea amant dar am inceput tratamentul pentru ochisorii si a spus doctorul ca este inaintea operatiei la ochisorii si ca sa nu ma stresez ca are sanse mari ca sai revina nvederea dar cu timp si rabdare si tratament dat de el acuma asteptam caci sapt viitoare vine pastele la ei deci slabe sanse dar astept cat trb doar sa fie alex bine si acum ca am vb cu dr de ochii mam linistit si eu putin cand mai prind si eu un calc dau mesaj si va tin la curent
multumim din suflet pentru inimiile voastre mari caci acum avem sanse si la ochisorii nu numai la inimioara


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Pumnii stransi pentru voi Sa scapati de toate cu bine


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Buna fetelor am vb.cu any si mia spus sa va transmit ca nici saptamana asta nu sunt sanse sa intre deoarece sunt pastele la ei abia saptamna viitoare sar pute sa o programeze va multumim anca o data pentru tot sprijinul ce ni lati acordat si ca sunteti alaturi de noi.din partea lui alex multi pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Buna ziua Doamnelor am vb acum de 10 minute cu any si mia spus ca de azidimineta este la spital si ca ia facut operatia la ochisori si acum astepta ca pe maine dimineta sai fac si operatia la inima.la ochisori a decurs bine sa dea bunul dumnezeu sa fie si la inimioara la fel doamne ajuta sa fie bine.va multumim din tot sufletul pentru ca sunteti alaturi de noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui anyvovcu

Buna ziua Doamnelor am vb acum de 10 minute cu any si mia spus ca de azidimineta este la spital si ca ia facut operatia la ochisori si acum astepta ca pe maine dimineta sai fac si operatia la inima.la ochisori a decurs bine sa dea bunul dumnezeu sa fie si la inimioara la fel doamne ajuta sa fie bine.va multumim din tot sufletul pentru ca sunteti alaturi de noi.




wow,Marius!bine ca a scapat cu ochisorii!cu siguranta ca va fi bine si cu inimioara!va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

wow,Marius,ce repede s-au derulat lucrurile.sa dea Dumnezeu sa se recupereze rapid,sa vina odata acasa si sa scape de toate problemutele.

ne gandim la voi azi,si o sa vedeti ca totul va merge spre bine,cum a spus si Miha. englezu si mamica lui curajoasa si descurcareata

-----------------------------------------
ALEX va cere din nou ajutorul:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176454&whichpage=1

Mergi la inceput