Inima lui Alex cere ajutor-plecare 10 martie

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ani ,ma bucur mult pentru voi .
O sa mut si evenimentul de pe FB pentrui Ionela.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Doamne, ce veste extraordinar de frumoasa, plang si eu alaturi de voi, de bucurie
Sa-i dea DD tot ce e mai bun in lume donatorului

Any, draga mea, sa aveti parte de acum incolo doar si numai de vesti bune si sanatate


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum



multumim szivarvany pentru tot ajutorul tau si multumim ca faci parte din viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Wow! ce veste buna !!! ce om cu suflet mare, sa ii dea Dumnezeu sanatate ! Ma bucur tare ca ai scapat de stresul banilor! Multa sanatate lui Alex si tie putere multa mamico!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Any, ma bucur mult pentru voi! Multa sanatate si Doamne-ajuta sa fie bine!

Felicitari pentru ce faci pentru Ionela, jos palaria in fata ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si as vrea sa-i multumesc in special lui RALCAT, pentru tot ceea ce a facut pentru Alex, fara ea nu ar fi fost posibila strangerea banilor. Tot respectul si admiratia , te iubesc Ralu si multumesc ca esti soru`mea de suflet


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Any,ma bucur mult ca ati reusit sa strangeti toti banii si mai ales vreau sa iti multumesc f mult tr ceea ce ai facut ptr Ionela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Ana draga, ma bucur enorm ca am putut fi de folos, ca oamenii pe care i-am contactat au putut sa-l ajute pe Alex.
Sa va intoarceti de acolo sanatosi de tot si plini de bucurie.
Prietenii din Cipru, au cunostinte acolo, inclusiv maicutele de la o manastire, asa ca daca vrei sa-mi dai mai multe detalii despre clinica si perioada, va vor vizita, macar mai auziti romaneste. Dai pe pm, daca vrei .
Sunt tare fericita azi, si cand va intoarceti ... ne imbatam fiecare pe unde suntem, da ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Si as vrea sa-i multumesc in special lui RALCAT, pentru tot ceea ce a facut pentru Alex, fara ea nu ar fi fost posibila strangerea banilor. Tot respectul si admiratia , te iubesc Ralu si multumesc ca esti soru`mea de suflet



Tu stii ca prietenii ni-i alegem, da' familia nu? Eu cred ca o forta malefica ne-a despartit cand eram surori dar acu ne-am gasit pe forum. Esti sora mea dorita mult si iubita tare .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Drum bun si bafta!

Mergi la inceput