Dovlecei de sept-oct 2009 **23**

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna fetele!
Am vazut pozele pe fb, nu dati si detalii?
Lali cred ca acum esti ocupata, dar te astept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Hello dovlecime !

Da Laura,a fost aseara Monica la noi, ne-a cunoscut pe toti,ca era si tati acasa . Nu o mai vazusera pana atunci pe Monica asa ca nu au stat prea in sufletul ei,dar data viitoare cu siguranta o vor sufoca . Acum ne-au lasat sa ne cunoastem si personal,ca virtual ne stiam de ceva vreme, si a fost exact cum am crezut, nu aveam loc sa vorbim una de alta .
Monica, cu siguranta vreau sa ne mai intalnim!

Acum mananc si ma pregatesc sa il iau pe Paul de la gradinita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna !
Ce fac fetele azi? Eu ma simt cam chiauna de cap ....cred ca vine de la astenia de primavara. Puii mei sunt bine, sunt la gradi.
Sunt tare curioasa ce va face maine Mihai. Va da sau nu martisoare fetelor?
O zi frumoasa va doresc si poate si cu un gand pe aici....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Va urez o primavara frumoasa!si un mare brat de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimineata !!!


La multi ani la toata lumea, va daruiesc cate un martisor virtual !

Eu l-am dus pe Paul la gradinita,a dat bratari rosu cu alb la toate fetitele,a dfat martisoare la doamne , la asistenta ...

Va pup,beau o cafea si fac ceva trebii prin casa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna!
Am fost ieri cu Ramona la festivalul martisorului. Au prezentat doua dansuri si a fost asa frumos! E clar fata mea creste mare.
Cum fac rost de poze va arat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Fetele, pt ca maine sunt libera de la servici si pt ca de acasa sigur nu cred ca voi putea intra va urez o zi exceptionala de 8 Martie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Buna fetele,

Nu am mai reusit sa intru pe la voi pentru ca am avut o perioada mai nasoala in ultima vreme. Rares e bine, soacra-mea a avut un accident vascular cerebral si inca nu stim daca scapa cu viata.

Dar hai ca nu am intrat sa va intristez ci sa va urez o primavara frumoasa pentru ca a venit primavara asa de vreo saptamana. Sa va fie copilasii sanatosi si sa puteti petrece cu ei clipe minunate pe afara daca tot incepe sa se incalzeasca.

Laura ca tot intrebai de intalnirea cu Lali, sa stii ca e exact asa cum mi-o imaginam iar copiii sunt minunati, comunicativi, sociabili chiar si cu o persoana pe care nu o mai vazusera niciodata in viata lor. A fost scurt dar frumos. Daca mai ajung prin Constanta sigur dau de veste.

Va pup fetele si va urez weekend placut pentru ca si eu, ca si Laura, am liber maine.

Un brat de pentru fiecare mamica in parte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Monica sanatate soacrei tale!Si ma bucur ca a fost frumos la Constanta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Neata!
Ce faceti fetelor ?
Monikus cum mai este soacra ta ? Parca imi e si teama sa intreb ... Sanatate multa la toata familia, si putere !


Laura cum au fost serbarile?

Al meu m-a topit la sebare , a spus franturi idn poezie, dar eu stiam ce a vrut sa spuna asa ca m-a emotionat maxim !

Mergi la inceput