Dovlecei de sept-oct 2009 **23**

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

La multi ani KATY!


Pe mine ma incearca o raceala. Ca ma simt cam ciudat cu o stare de oboseala si fara chef de nimic.
Voi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Neata!!
La multi ani Caterina, multa sanatate si iubire!



laura, multa sanatate!Noi am experimentat iarna asta gripa, la pat, si nu e deloc placut.
Eu m-am saturat de stat in casa Si se anunta iar ninsoare
O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Buna tuturor,

Doamne cat de mult a trecut de cand nu am mai intrat pe la voi....

La multi ani tuturor sarbatoritilor/sarbatoritelor pe care i-am ratat.

La multi ani Caty! Sa fii sanatoasa si fericita.

Noi suntem "usor" raciti, fara febra din fericire. Bine, sunt mai racita eu decat Rares dar eu le duc altfel pe toate...

Eu sunt prinsa in cursuri si delegatii in ultima vreme si imi e foarte greu acasa sa mai pot intra pe forum pentru ca Rares pune stapanire pe mine si nu ma mai scapa din ochi de frica sa nu plec iar.

Lali luni vin la Constanta . O sa fiu fiu cazata la Ibis. Nu stiu cat de departe e de tine dar tare as vrea sa va vad. Oricum o sa te si sun cand o sa fiu libera un pic.

Danuka pe mine ma gasesti pe FB dupa numele sima monica iuliana.

Pupici tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

PS. Eu la schi nu ma mai bag de am cazut urat si mi-am luxat piciorul si a trebuit sa stau cu el in ghips. Ma pasioneaza diferite sporturi dar asta.... nu. Laura felicitari daca stapanesti arta schiatului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Monica iar pleci? Petrecere frumoasa!
Sa va faceti repede bine, noi suntem bine, vad ca eu mi-am mai revenit de azi dimineata.

Da, pot spune ca stiu sa schiez, dar la fel de bine o pot pati si eu. Am cazut si eu dar fara nimic grav, din fericire pana acum. Eu am invatat de mica, am avut si perioade destul de mari de inactivitate, dar stii ca schiul si mersul pe bicicleta nu se uita niciodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Da Laura, iar plec. Din fericire este ultima plecare in-afara Bucurestiului din perioada imediat urmatoare. Sper sa le mai rarim de acum incolo ca tare imi e greu fara Rares.

Cat despre schi.... nu e un sport urat dar...prea periculos pentru mine. Ii las pe altii mai curajosi sa se avante in tainele lui.

Ce bine ca tu esti mai bine. Eu sunt cu nasul cand infundat cand curgator de 1 sapt si inca nu mi-e bine dar poate ma fac bine la Constanta unde bate alizeul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Salutare fetelor !!!!


Monica te imbratisez tare ! Cum mai sa nu ne intalnim ? Nici nu se pune problema,daca vrei si tu. Nu este departe de mine hotelul,ajung cu autobuzul , am mers eu si mai departe sa ma intalnesc cu mamici de dovlecei sau strugurasi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Salutare fetelor !!!!


Monica te imbratisez tare ! Cum mai sa nu ne intalnim ? Nici nu se pune problema,daca vrei si tu. Nu este departe de mine hotelul,ajung cu autobuzul , am mers eu si mai departe sa ma intalnesc cu mamici de dovlecei sau strugurasi !

Lali , mami de Teodora-Ioana(23.08.2011) si Paul-Iulian(01.10.2009)


Mai, nu e problema sa te cari tu cu copilasii dupa tine departe de casa. Imi spui unde sa vin si vin eu. Doar ca eu am cursuri pana la 17.00 deci nu ne putem vedea decat dupa ora asta. Te sun sigur luni sa vedem cum facem. Abia astept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna fetele!
Monica daca ramai mai mult in Bucuresti, poate ne vedem si noi cand vine caldura.
Va urez petrecere frumoasa la intalnire si vrem poze, Lali sa tii minte, ca noi doua nu facuram acum 2 ani, poate anul asta. Ce zici?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Aoleo Laura, imi e si rusine sa spun ca stam amandoua in Bucuresti si din vara trecuta nu am mai reusit sa ne vedem. Dar vin zile calde si sigur vom reusi.

O sa am telefonul cu camera foto la mine asa ca speram sa nu ne ia mintea intalnirea si sa nu uitam sa facem si poze. Eu una abia astept sa vad copilasii si live.

Pup.

Mergi la inceput