va rog sa imi recomandati un homeopat si un fitote

va rog sa imi recomandati un homeopat si un fitote | Autor: suciuadriana

Link direct la acest mesaj

Sunt din Bucuresti, am 55 de ani si baiatul meu implineste pe 11 februarie 29 de ani. Sotul meu a murit acum 9 ani si l-am ingropat pe 31 decembrie, de anul nou.
Am nevoie de ajutorul vostru, al tuturor, sa imi recomandati cel mai bun homeopat si cel mai bun fitoterapeut care poate exista. am 14 boli si trebuie sa fac tratamente complementare, pentru ca cele alopate nu dau rezultate la mine si sunt chimicale care m-au intoxicat teribil. Nu vreau sa intru in amanunte, dar in tara asta natura face minuni. Deci scrieti-mi va rog si recomandati-mi pe cine stiti voi exceptionali.
Va multumesc din suflet si va urez multa sanatate tuturor.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns softurela spune:

Citat:
citat din mesajul lui suciuadriana

Sunt din Bucuresti, am 55 de ani si baiatul meu implineste pe 11 februarie 29 de ani. Sotul meu a murit acum 9 ani si l-am ingropat pe 31 decembrie, de anul nou.
Am nevoie de ajutorul vostru, al tuturor, sa imi recomandati cel mai bun homeopat si cel mai bun fitoterapeut care poate exista. am 14 boli si trebuie sa fac tratamente complementare, pentru ca cele alopate nu dau rezultate la mine si sunt chimicale care m-au intoxicat teribil. Nu vreau sa intru in amanunte, dar in tara asta natura face minuni. Deci scrieti-mi va rog si recomandati-mi pe cine stiti voi exceptionali.
Va multumesc din suflet si va urez multa sanatate tuturor.


Adriana, nu exista homeopatul ideal. Un homeopat care a fost foarte bun pentru cineva poate sa nu fie la fel de bun pentru altcineva. Totul tine de inspiratia lui de a-ti gasi remediu similitud. Iti recomand sa cauti printre homeopatii clasici, sunt mai mari sanse sa te vindeci de boli cronice decat cu homeopatia pluralista.
Succes !

Mami de fetite: Diana (15.dec.2007) si Bianca (15.iun.2010)

Nasterea unui Miracol: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134518

Mergi la inceput