*Cozonacei iubiti de noiembrie-decembrie2008( 1 )*

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

...am intrat special pt. Monicus

Felicitaaaariii Monicus ! Esti o curajoasa ...poate se ia si la mine (mie curaj imi lipseste ...atat ma tot gandesc ...daca sau nu )
Sarcina usoara si la termen !
Chiar ma bucur pt. voi !


Eli chiar ai slabit mami de 2 copii frumosi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Esti o dulce mami... multumesc frumos pentru tot. Tot curajul acesta ii datorez Anei, care m-a rugat enorm de mult ca vrea o surioara. Am vazut o fetisoara care isi doreste sa aiba pe cineva cu care sa faca multe. Este adorabila fimea... tot timpul ii canta bebitei, ii recita poezii, chiar aseara recita una si ma intreba daca bebitza a auzit si daca mai trebuie sa spuna odata. Este o dulce la cum se comporta, nu ai cum sa ii rezisti, te topesti pe loc. Intr-adevar iti trebuie curaj si faci un asemenea pas nu este o decizie usoara.
Poate se prinde si de voi curajul, Noroc, bafta si tot ce va doriti sa vi se indeplineasca. Ce mai face cozonacica. Mai povesteste-ne despre voi. Superba poza pusa.

Citat:
citat din mesajul lui criss703

...am intrat special pt. Monicus

Felicitaaaariii Monicus ! Esti o curajoasa ...poate se ia si la mine (mie curaj imi lipseste ...atat ma tot gandesc ...daca sau nu )
Sarcina usoara si la termen !
Chiar ma bucur pt. voi !


Monica, mamica fericita de Ana (15.12.2008)
21+

Printesa dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Mltumesc Monicus

Momentan si Sofi si eu suntem racite ...na' asa-i iarna ...ca numai primavara nu e !
Asa ca saptamana aceasta sta acasa nu merge la gradi .
In rest ...creste , in curand ma ajunge , seamana cu tati !

Wow deja 21 saptamani !! te pup si sarcina usoara ca vad ca ajutor de nadejde ai -Ana ! Bravo ei a fost convingatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Felicitari Monicus! Ma bucur pentru voi toti. Eu sunt convinsa ca va veti descurca bine ca tu imi pari asa o fire calma , Ana o fetita descurcareata
Acum aveti grija ce discutati cu fata cea mare. Ana mea spune ca Elisa e cadoul ei de Craciun , ca ea si-a dorit o surioara si i s-a indeplinit dorinta pentru ca a fost cuminte. Si le intra asa de bine textele acestea in memorie ca greu e sa-i mai convingi ca bineinteles ca si voi v-ati dorit un bb.
Iar Iulia e surpriza de Craciun .

Criss, daca nu e curaj din plin, poate sa fie si intamplarea intamplarilor . E bine si asa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

Salutare!

O, ce veste!~!!!! Felicitari Monicus!!!! iti doresc sarcina usoara in continuare!
Mda, poate se ia si la noi, eu inca sunt in stare de soc dupa nasterea lui Thomas , si timpul trece, tic tac, tic tac.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Otiliav ce fete mari si frumoaseee ! si ce seamana intre ele si tot odata cu tine ....oricum voi toti sunteti blonzi deci sunteti ''de acolo '' va incadrati perfect in peisaj !

Da si eu ma gandesc ca ''poate se intampla '' ...la fel ca prima data dar nici nu prea fac nimic in sensul asta


Ocean hai ca poate a doua oara e cu noroc si mai usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Sanatate multa multa si sa va refaceti cat mai repede. Este o printesa frumoasa minunea si sunteti o familie frumoasa.
Ana a fost fff convingatoare si nu i-am putut rezista dorintei.
Va pupam dulce, dulce.


Citat:
citat din mesajul lui criss703

Mltumesc Monicus

Momentan si Sofi si eu suntem racite ...na' asa-i iarna ...ca numai primavara nu e !
Asa ca saptamana aceasta sta acasa nu merge la gradi .
In rest ...creste , in curand ma ajunge , seamana cu tati !

Wow deja 21 saptamani !! te pup si sarcina usoara ca vad ca ajutor de nadejde ai -Ana ! Bravo ei a fost convingatoare



Monica, mamica fericita de Ana (15.12.2008)
21+

Printesa dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Multumesc mult mami de trei minuni gingase. FFF frumoasa poza si toate blondute.. esti o dulce mami. Sper din toata inima sa fiae bine.
Intr-adevar i-a "scris" mosului de Craciun si cand i-am spus de Craciun ca i s-a indeplinit dorinta, s-a bucurat enorm de tare. Este o printesa deosebita si asa cum ai spus f descureata.
Va pupam de aici, unde inca este iarna.. chiar daca ne aflam intr-o luna de primavara.

Citat:
citat din mesajul lui Otiliav

Felicitari Monicus! Ma bucur pentru voi toti. Eu sunt convinsa ca va veti descurca bine ca tu imi pari asa o fire calma , Ana o fetita descurcareata
Acum aveti grija ce discutati cu fata cea mare. Ana mea spune ca Elisa e cadoul ei de Craciun , ca ea si-a dorit o surioara si i s-a indeplinit dorinta pentru ca a fost cuminte. Si le intra asa de bine textele acestea in memorie ca greu e sa-i mai convingi ca bineinteles ca si voi v-ati dorit un bb.
Iar Iulia e surpriza de Craciun .


Monica, mamica fericita de Ana (15.12.2008)
21+

Printesa dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Multumesc frumos mami. Toate in viata trec si raman cele frumoase.
Cu gandurile minunate veti ramane. Pupam dulce.


Citat:
citat din mesajul lui oceanborn

Salutare!

O, ce veste!~!!!! Felicitari Monicus!!!! iti doresc sarcina usoara in continuare!
Mda, poate se ia si la noi, eu inca sunt in stare de soc dupa nasterea lui Thomas , si timpul trece, tic tac, tic tac.........


Monica, mamica fericita de Ana (15.12.2008)
21+

Printesa dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Neata!

Pe aici e pastele asa ca am fost in vacanta. Si ce bine a picat.
A fost si frumos afara asa ca ne-am scos. Elisa invata sa mearga pe bicicleta fara roti ajutatoare. Ana nu-si mai pusese rolele de mult asa ca avem ce face.

Ma roade ceva. Domnisoara E nu plange la povestile triste Ii citeam aseara Bambi si cand si-a pierdut mama ea nu a aratat pic de empatie. La acele pagini copila cea mare isi lua batista. E devine in schimb foarte curioasa si intreaba ce a patit mama, de ce a luat-o omul. Tot felul de intrebari. Nu ca as vrea sa boceasca asa ca A dar nu pot sa nu ma mir cat de putin i-a pasat de personaj. Asa ca-s cam debusolata.


Mergi la inceput