Mamici inimoase de Constanta 165

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Vladis,cu intarziere la multi ani lui Miru..sa-ti traiasca,sa fie sanatoasa,fericita si norocoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRUSHKA spune:

buna, fetelor. Ma intrebam daca sunteti la curent cu subiectul asta si daca o putem sustine cu ceva pe desert rose:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176402&nm=Sa-fim-alaturi-de-desertrose

Va pup si va citesc cu drag, insa timpul..nu ma lasa sa si scriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Multumesc, inclusiv pentru CV-uri. Sa vedem ce-o iesi.

Vroiam sa mai intreb daca stiti ceva despre gradinita Colibri, e undeva aproape de stadion, spre bd. Tomis, din cate am vazut. Arata foarte bine si mi-a placut cel mai mult din tot ce am gasit, in special pentru curtea mare, din care o parte are gazon si pomi, ceea ce nu prea am gasit la altele, numai curti betonate sau covoare artificiale.
Nu am gasit nimic la subiectul Gradinite Constantene, legat de Colibri.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Andrushka, ma bucur din suflet ca bebe este bine. Desert Rose are acces la internet acasa, nu? Ne poate contacta oricand. Eventual sa ne dea cineva un numar de telefon pe pm.


Cornelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Andrushka: cu mare drag, daca putem ajuta, doar sa ne indrumati cum sa procedam. Ma bucur ca bebe e bine si a venit acasa.




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRUSHKA spune:

Am luat nr de telefon de la fetele din Bucuresti care s-au implicat si am sa incerc sa o contactez, astazi, duminica, sa vedem ce fel de ajutor crede ea ca va avea nevoie. Va tin la curent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Hello! Rememeber me? Nu dati cu rosii , sunt super , super ocupata cu cele 2 scoli ale mele, acum mai sunt si in sesiune , cu nazbitiile Aylei de la scoala si cu Alara care cu o saptamina inainte de ziua ei a facut varsat de vint. Sunt zombie!
Noroc cu fb ca va mai vad pe unele dintre voi, macar pozele cu copilasi.
Pe linga toate astea , imi bat capul de ceva vreme si cu scoala Aylei, nu stiu daca din a5-a sa o mut la alta scoala si daca da UNDE ? Asta e marea dilema, care a inceput sa-mi dea mari dureri de cap.
Pupici!
Sper sa nu mai dispar inca vreo jumatate de an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRUSHKA spune:

Am vorbit cu Gabi (desertrose) si sunt bine in linii mari si ea si bebe Armin, doar ca ea este fff obosita si asta indirect il afecteaza si pe pui. Cum el trebuie ferit de orice virus, infectie, etc, nici gand sa-l poata lasa cu altcineva ca ea sa se odihneasca sau sa faca ceva si ptr confortul ei. Spunea cineva pe subiectul de la generale ca ar exista un monitor de respiratie.. are cineva asa ceva? De asemenea,daca ati vrea sa-i recomandati un doctor pediatru mai 'dedicat" la care sa apeleze cu incredere scrieti-mi Mp ca sa va dau numarul ei. Hai sa ii ajutam si noi cu ceva sa iasa din impasul asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
ce mai faceti?
Ghiulten, ce fac donsoarele???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Am reusti si eu in sfarsit s aincarc cateva poze de la serbarea lui Vladimir de Craciun .

https://picasaweb.google.com/108247104423272680881/2012Decembrie?authkey=Gv1sRgCIu-7s_zruWM9gE#



Mergi la inceput