Mamici inimoase de Constanta 165

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

da, greu si la noi frate cu trezitul... cand am sunat la pranz sa il intreb cum fu in prima zi de scoala, cica: da' ce mami, tu nu stii ca eu am inceput scoala din septembrie?! so...

boti, mersi mult pt carte

rox, imi poti trimite fisierul pt e-book?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Neata!

La noi mai greu cu trezitul la Luc, Sebi nu are somn de fel si in vacanta se trezea devreme.

In schimb, le-a dat de scris din prima destul de mult si cum nu si-a revenit inca

Mult succes in noul semestru!




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Saluatare!
Trezitul dimineata... si pentru noi este mai greu, da' pentru ei...Aseara ii spuneam Alexandrei sa se culce pe la 9 si imi facea fitze, iar azi diminetza imi spunea (cu repros )ca nu s-a odihnit suficient.
Noi de azi intram in program si antrenamentele, deci...stress la greu.
"Noroc" ca Teo este in carantina, deci am scapat de o serie de fitze.

Va doresc o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cami, nu au trecut bubele de tot?

Angi, imi trimiti te rog pe PM adresa de mail? am ratacit-o cred....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

rox, trimis PM. mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
ce vaaant
Angi, ai primit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

da, rox, mersi mult

briza noastra, bleax si cah... las ca cica vine iar vajgalaul de vineri, sa vezi atunci!


o zi buna la fete!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Cami, nu au trecut bubele de tot?



Alexandra mai are cateva coji, dar dr. i-a dat liber sa merga la scoala, iar la Teodora deabia incep sa se formeze crustele, din pacate pitica nu a suportat mancarimea cu totata mixtura si antialergicele date si si-a spart din basici acum astept sa sa curete sa vad urmarile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

oh, sper sa fie minime urmarile. si eu am cateva urme pe fata de la varicela... nu-s totusi chiar vizibile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Salutare la toata lumea

Nu am mai reusit sa scriu nici macar 2 randuri, la servici e nebunie, nu am timp de absolut nimic in plus, uneori nici de pauza de masa.

In linii mari suntem ok, Luca este ok, sanatos, voinic si obrazniccum ii sade lui bine sa ii faca nervii praf lu' masa si mai ales lu' tasu' si mereu, vesnicul indragostit de iubirea vietii luidomsoara Adelina.

Eu cu o anemie feripriva, dar ma tratez.

Am inteles de la educatoare ca nu se renunta la clasa 0 din cadrul scolilor, deci o luam de coada in toamna, si cred ca ne indreptam spre Scoala 24-ICIL.Nu cunosc, nu am recomandari despre o anumita invatatoare, dar am recomandari bune despre scoala.
Pe lista noastra, fiind cat mai aproape de casa, birou, erau Lucian Blaga, Scoala 16- Billa, si scoala 24.

Si la el la gradinita a fost epidemie de varsat vant, dar de el nu s a prins nimic


SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput