Mamici inimoase de Constanta 165

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

Buna fetelor!
Aveti un grup deschis pe facebook??daca da care este?....ms
O zi frumoasa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Andreea, noi suntem inc ape baricadele DC-ului. Sau avem ?

Am avut azi o tentativa sa il duc pe Vladimir la gradinita, dar a avut noroc , era inchisa.

Asa ca i-am dus la matusa mea pe Maria si Vladimir (era programata doar Maria), iar Stefan isi face temele acasa . Am fost nevoita sa ii despart ca formeaza o adevarata echipa de soc impreuna. Am luat lupul si varza si am lasat capra acasa .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cornelia
Am fost nevoita sa ii despart ca formeaza o adevarata echipa de soc impreuna. Am luat lupul si varza si am lasat capra acasa .


tare asta cornelia... ce echipa ai, nu va plictisiti

vlad e bine, se pare ca s-a ales totusi cu un semn in barbie, asta e, fara semne de buna purtare nu se poate abia asteapta sa inceapa scoala, s-a plictisit de atata stat acasa, spre deosebire de sora-sa, care ar mai avea nevoie de vacanta; se chinuie de la inceputul ei cu "Patul lui Procust" (care-i si greoaie, fie vorba intre noi) si acu a aflat ca are de citit "Imparatul mustelor" de Golding in engleza, ma puteti ajuta? macar cu varianta in romana



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Seara buna dragelor!
Cornelia . I-ai impartit cum ai stiut tu mai bine.

Angi si ale mele sunt satule de stat in casa si ca sa fie totul bine Teodorei i-a erupt azi varicela , deci sunt la a doua etapa de incretit nervii. Inca nu i-au cazut toate cojile Alexandrei, deci inca nu stiu cu ce ramane dupa, dar stiu eu vreo doua care sigur ii vor ramne, una pe fata, cealalta pe mana.
La capitolul carti de acest gen nu te pot ajuta, daca vrei ceva de genul Heidi (pe care o citeste acum Alex)...Suntem inca mici.

Va doresc o seara buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Citat:
citat din mesajul lui vladis

acu a aflat ca are de citit "Imparatul mustelor" de Golding in engleza, ma puteti ajuta? macar cu varianta in romana


O am eu, in romana, daca vrei i-o dau in weekend Cristinei sa ti-o dea la serviciu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Angi, si eu tot in romana o am. o am in schimb ptr Kindle in engleza. asa o vrei? cred ca se poate face pdf, intreb expertul :))
Cornelia, imi place la maxim cum imparti tu lucrurile.

o zi frumoasa sa aveti ca gata, de luni... toata lumea la scoala/gradi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

boti, da, mersi mult

rox, super si pt e-book, poate o citeste totusi si in engleza; mi-o poti trimite pe mail? daca da, iti dau PM cu mail-ul.


merry-ana, la multi ani, sanatate si putere sa iti dea D-zeu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Multumesc frumos,Vladis,sanatate tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui vladis
merry-ana, la multi ani, sanatate si putere sa iti dea D-zeu!


Toate cele bune si multa sanatate Mariana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata.....
gata vacanta... la scoala si la gradi. cum sunteti? bucurosi copiii de revederea cu colegii?
la noi da, cu maraieli de dimineata la trezire in schimb.. dar le-a trecut rapid.
sa aveti un semestru bun si plin de succese

Mergi la inceput