Gala Cei Mai Iubiti la Desprecopii - 2012

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu in nici un caz. Motivul este modul de a gandi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui marius

@elyda - nu-mi sta in obicei - insa pot sa te felicit?


De ce? Ca te-a nominalizat pe tine?

(elyda, e o gluma, da?)



ha ha, asta-mi aminteste de suedeji care dupa ce glumesc adauga: "glumesc doar" :) ... la inceput aproape ma simteam ofuscata, da' ce astia cred ca io nu stiu de gluma, pe urma am auzit ca-si spun si intre ei foarte des, prea des chiar ... probabil pentru ca-s niste finuti, ca si tine Rufus :) glumesc doar :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:



Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Mi-am dat seama...la timp.Tocmai ce ma pregateam sa te pun pe lista pentru zmeurica vesela. Glumesc bineinteles si nu sunt suedeza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

.
Ar mai fi si tanti moderatoarea cu suflet de aur si username inpronuntabil: svirzava..svyrzava..sirviza...sarmizevize...aceea, da. Imi place mult.




ca s-o citez pe ina.click,szyvarvany,pt simplu fapt,ca-mi place!

ina.click,pt modul cum a sustinut parintii de copii cu autism,impotriva campaniei celor de la secom!

toate fetele de la umanitare,fara exceptii,care intre timp,unele dintre ele,mi-au devenit si prietene in afara virtualului!

Buflea,imi place tare mult cum scrie si mai ales ca ni l-a adus pe SS pe DC!

Viviana si Aqai,care le citesc cu placere la pinguini!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Prietenii lui Mos Craciun
TOMBOLA-Spiritul Craciunului
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Hmm...eu stau si tot citesc subiectul asta si nu stiu,inca odata ma intreb cit de diferitzi suntem.

Bineintzeles ca unele sunt propuneri superficiale,subiective,diplomatice(mirela,eu nu intzeleg cum potzi propune"o lama ascutzita"la titlul de"cel mai iubit...")din punctul meu de vedere.

E clar pentru mine ,ca asa cum eu "nu intzeleg" multe dintre propunerile voastre,la fel nici mesajele mele nu ajung la voi asa cum imi doresc eu.

Am si eu persoane care imi face mare placere sa le citesc pe DC,are nu m-au dezamagit niciodata(sau aproape niciodata)as enumera aici pe marina(dar din pacate scrie cam putzin),Lady J,capcaunul,coracora,Katya,Adela si kariguld asta asa la o prima trecere in revista,imi place s-o citesc pe buflea(atunci cind nu sare calul ),pe JuliaSM,imi place stapinirea de sine a Laurei 25,multe din replicile ei imi ating sufletul nu alta,replicile ironico-acide ale portocaliei(da' poate ne asemanam din unele puncte de vedere,si eu ma regasesc uneori in replicila tale...Rufus si sfaturile lui "d ela bucatarie",XIo si tineretzea ei bataioasa...da anul asta am o lista mai lunga de "cei mai iubitzi".(imbatrinesc...devin mai permisiva probabil)

Tuturor membrilor,cei mai iubitzi,mai putzini iubitzi,zmeurosilor un an nou plin de sanatate si cu realizari pe toate planurile.

editez sa multzumesc la rindul meu pentru nominalizarile voastre.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulinio spune:

pentru Eleni, o citesc cu placere de fiecare data iar anul asta chiar mi-a atras atentia. Felicitari pentru batalia castigata si esti un exemplu pentru multi de aici.

Citesc de multi ani acest forum dar postez de putin timp... poate si pentru ca de multe ori deja se spune tot ce se poate spune.

Radu-Mamii Andrei (4ni si o luna mare) + 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


nu pot trece pe linga topic sa nu subliniez ca Simonna a scris cel mai frumos si mai inimos mesaj pe care l-am citit in ultimii ani pe DC. pentru cele 50+ like date lui

pentru toate fetele de la topicul acela , pentru cele care m-au surprins cu omenie si bun simt uriasa, si celelalte, ce nu dezamagesc niciodata

pentru oamenii din jurul Monicai si cei de la actiunile umanitare (nu pot sa nu scriu de szivarvany, cea mai inimoasa persoana de pe site-ul asta )

pentru admini , pentru ca incearca echilibru intre opiniile oamenilor din toate colturile lumii, cu viziuni atit de diferite

aici numai de bine, pentru restul ma mut la zmeura

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

inna.click. Nu ma simt apropiata de ea deloc, insa merita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meb spune:

marius!
pentru ca e mereu prezent, generos, obiectiv.

Mergi la inceput