Gala Cei Mai Iubiti la Desprecopii - 2012

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sa fiti iubiti!

Si noi pe langa voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Visez ca intr-o buna zi aceasta Gala sa o traim si live.

Da, e frumos sa multumesti celor cu care te-ai intersectat, oamenilor care te oglindesc.
E ca o marturisire.
DC e un spatiu in care multi dintre noi ne oglindim.
Cu bune, mai putin bune. Ne descoperim, evoluam, ne cunoastem.

Am descoperit melodia asta de curand si exprima bine starea mea de acum:
http://www.youtube.com/watch?v=M7rpkRXZDSM

Imi sunteti dragi si va doresc un 2013 in care
Sa aveti timp de imbratisari,
de mangaieri,
de iubit,
de trait...






Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

Calatoria lui Mos Craciun
...................................................
[b]Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:


JuliaSM, andacos, marius ptr obiectivitate.

histamina ptr credinta cu care a mobilizat lumea la rugaciune

buli pe care as vrea s-o citesc mai des

Fomalhauti e o mama desavarsita in opinia mea

capcaunul e pragmatic si foarte direct, de umor nu mai spun

Rufus, buflea, eumada, Aqai, viviana, Ioana, michelle, alinuk, Androix, allinta, roxana, Laura25 (si ceilalti pinguini care dau mai rar pe ghetar) ptr ca s-au transformat in pinguini mici si pufosi, cateodata deliciosi, ptr ca mi-au transmis energie pozitiva.

un an nou superb sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

Nu stiu cat de iubita sunt eu pe DC ,glumesc ,nu stiam cum sa incep :)..insa vreau sa va multunesc tuturor celor care m-ati ajutat cu sfaturi ,care ati avut un cuvant de spus indiferent de ceea ce ati spus..si va doresc tuturor un an prosper din toate punctele de vedere ,sanatate , mai ales celor care au nevoie ,care se lupta sa invinga boala,le doresc mamicilor care asteapta un bebe sau isi doresc unul, sa le ajute D-zeu si sa le indeplineasca dorinta ;si ,de asemenea,celor care doresc sa infieze un copil le doresc sa reuseasca si sa aiba parte de multa iubire,sa fiti iubiti si sanatosi dragii mei

Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).
http://s878.photobucket.com/albums/ab348/oanap85/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Monica in primul rand pt cum a luptat si pt ca si-a gasit timp sa ii ajute si pe altii.


sunt mai multe pers dar nu vreau sa uit pe cineva in enumerare. Se stiu ele (sper)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Stau de cateva zile si urmaresc pe forum diferite subiecte unde se regasesc mult prea multe replici acide, lovituri sub centura .Din pacate nu pot sa nu remarc faptul ca desi pe forum posteaza oameni in toata firea, foarte multi nu sunt capabili sa isi sustina punctul de vedere fara sa atace intr-un fel sau altul , fara sa incerce sa isi impuna parerea folosindu-se de jigniri voalate , majuscule si muuulte semne de exclamatie.
De asemenea vad ca 2 subiecte deschise in acelasi timp au un numar de pagini foarte diferit. Unul este "Zmeura de aur"care are 15 pagini si unde nimeni nu accepta dulceata de zmeura oferita de ceilalti si unde se continua contrele incepute la alte subiecte, si "Cei mai iubiti" care are 4 pagini...din pacate.
Scuze pentru faptul ca am fost off topic, dar am vrut sa scot in evidenta chestia asta.
Acum sa revin la subiect. Ii nominalizez aici pe :
MARUS care foloseste argumente pertinente atunci cand sustine ceea ce scrie, pentru ca stie cand sa strecoare o gluma cand situatia o cere si se foloseste de cunostintele in drept cand se i cere asta.
LAURA 25 care are de cele mai multe ori replici care desi ar trebui sa-i aduca "pe calea cea buna"pe unii ,sunt haioase...pentru altii si "are cuvintele la ea "mai mereu.
KARIGULD pentru ca stie sa-si sustina punctul de vedere fara rautati gratuite.
XIO pentru ca este bataioasa si stie sa-si argumenteze punctul de vedere.
ROXANAZ, imi place cum spune si ce spune.
MONICA 70 pentru ca pana aproape de sfarsit a avut dorinta si puterea de a da sfaturi si de a purta si a altora de grija.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

@elyda - nu-mi sta in obicei - insa pot sa te felicit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Multumim, elyda!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

@elyda - nu-mi sta in obicei - insa pot sa te felicit?


De ce? Ca te-a nominalizat pe tine?

(elyda, e o gluma, da?)

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput