Buburuze de mart-apr2013(12)!

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

La multi ani tuturor!
Sa aveti un an nou fericit, plin de impliniri si multa, multa sanatate.
Primavara sa ne aduca bebelusi frumosi si sanatosi.

Sa va dau si ceva vesti despre noi, am facut morfofetala de trim 2, a iesit bine, si am aflat ca este fetita.

Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka80ank spune:

La multi ani fetelor, sa fiti iubite si fericite alaturi de cei dragi, sa aveti grija de buburuze si sa ne auzim numai cu vesti bune in noul an !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole_tm spune:

La multi ani, si din partea mea!
Sa va aduca 2013 numai bucurii, impliniri, sanatate voua si familiei (inclus buburuze) si, bineinteles, o nastere cat mai usoara!
Un lucru e sigur: va fi un an plin!
La multi ani inca o data!

24+ Bebe Tereza

Love is all around...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

La multi ani fetelor! Va imbratisez cu drag si va doresc in anul ce bate la usa, sa aveti bucurii, sarcini usoare in continuare, nastere si refacere usoara, bb sanatosi si sa inchinam un pahar de sampanie in cinstea burticutzelor la 00:00!

Danina 30 sapt. cu

mami de Rebecca- Elena (26.12.2010) si Paula-Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EVA_1521 spune:

La multi ani, fetelor !
sa aveti un An Nou super cu tot ce va doriti, sa fiti iubite si sanatoase si la primavara sa ne tinem toate in brate bebeii sanatosi si frumosi
toate fetele

27+ gemeni
Clexane 0,4 , Aspenter, Femibion 2, Tardyferon folic, Cetebe, Magne B6, No Spa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudoralexa13 spune:

Dragi burtici,

2012 a fost darnic cu noi, ne-a facut cel mai frumos cadou, minunile din burtici...buburuzele noastre
Fie ca in 2013 sa se finalizeze cu bine calatoria noastra, sa ne tinem copilasii in brate atunci cand este randuit de Dumnezeu, sa fie sanatosi, norocosi iar noi sa ne refacem cat mai repede pentru a le fi alaturi la tot ceea ce ne va fi dat sa traim impreuna.
Sa nu uitam sotiorii nostri care au rabdare cu noi si ne suporta cu bune si cu rele, familia, prietenii, char si soacrele .

Va imbratisez virtual si va urez La multi ani!!

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

La multi ani cu multa sanatate si fericire in familiile noastre alaturi de buburuze si buburuzi. Va doresc un an nou cu multe bucurii, rabdare si nasteri usoare!

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
27 saptamani+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arianna05 spune:

La mul#539;i ani si fie ca 2013 sa fie generos cu noi si sa ne aduc#259; la termen bebelusii!


24+ cu Adelina Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danidani74 spune:

La multi ani, dragele mele!!! Va doresc si imi doresc un an ce vine extraordinar, cu multe bucurii, bebici frumosi si sanatosi.

26+ Edward

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krystynaTM spune:

UN AN NOU FERICIT ALATURI DE BUBURUZE SI CEI DRAGI VOUA SI LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE SI CELOR CARE-SI SERBEAZA ASTAZI ZIUA DE NUME!
Cristina 24+ Natalia-Maria

Mergi la inceput