Lorena are nevoie urgent de transplant!Avem paypal

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrea_ spune:

Nu stiu nimic despre teledon dar o sa il intreb maine. Azi am trimis raspunsul de la Minister medicilor din Germania.
Speram sa o programeze pe Lorena cat mai repede pentru ca azi i s-a facut o endoscopie si s-au descoperit varice pe esofag.
Timpul trece in detrimentul sanatatii ei dar speram ca totul va fi bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

am achitat azi aceasta geaca, pe numele cretu ana.
face cineva confirmari?
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=47555

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrea_ spune:

Inca nu am primit raspuns din Germania. Medicul de acolo care s-a ocupat de intermedierea actelor e absent pana in 27 decembrie. Speram totusi sa o programeze pe Lorena cat mai repede si sa inceapa tratamentul.
Medicii din Cluj ne-au spus ca odata ajunsi in Germania, vor urma cateva zile de analize si teste si abia apoi vor efectua transplantul. Mama Lorenei trebuie sa fie si ea pregatita pentru ca ea va fi donatorul.
Doamne ajuta sa fie totul bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

multumim ana l pentru donatie! Iau legatura cu parintii Lorenei si anunt aici. Multumim.



blog
proud
"Distinctia intre trecut, prezent si viitor este numai o iluzie ce persista cu incapatanare" Albert Einstein



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrea_ spune:

Multumim pentru donatie, Ana l!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Andrea_ te rog sa-ti activezi PM-ul. Ai undeva in optiuni la profilul tau. Mersi.


blog
proud
"Distinctia intre trecut, prezent si viitor este numai o iluzie ce persista cu incapatanare" Albert Einstein



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Avem confirmarile pentru ana l 30 de lei
si catod 100 de lei

Rog un moderator cand are timp sa modifice in fata pe prima pagina. Va multumesc!

Numai bine tuturor!

blog
proud
"Distinctia intre trecut, prezent si viitor este numai o iluzie ce persista cu incapatanare" Albert Einstein



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_a

Avem confirmarile pentru ana l 20 de lei
si catod 100 de lei

Rog un moderator cand are timp sa modifice in fata pe prima pagina. Va multumesc!

Numai bine tuturor!

blog
proud
"Distinctia intre trecut, prezent si viitor este numai o iluzie ce persista cu incapatanare" Albert Einstein





doar 20 au intrat? li s-a oprit 8 lei la oph?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana l

Citat:
citat din mesajul lui ana_a

Avem confirmarile pentru ana l 20 de lei
si catod 100 de lei

Rog un moderator cand are timp sa modifice in fata pe prima pagina. Va multumesc!

Numai bine tuturor!

blog
proud
"Distinctia intre trecut, prezent si viitor este numai o iluzie ce persista cu incapatanare" Albert Einstein





doar 20 au intrat? li s-a oprit 8 lei la oph?

Edy (5 nov 2003) si Daria (2 dec 2008)


Ana, au intrat 30 de lei. Ieri Ciprian nu avea lista la el cand l-am sunat si era o confuzie, cineva a depus 20 si a incurcat numele...
Am sunat astazi si sa uitat pe lista si sunt de la Cretu Ana 30 de lei. Multumim.
Scuze de incurcatura, este dificil cand nu ma uit eu pe listele de la banca....
Am modificat.

Numai bine!

blog
proud
"Distinctia intre trecut, prezent si viitor este numai o iluzie ce persista cu incapatanare" Albert Einstein



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Ana A, stai linistita, eu ma speriasem ca le-a luat banca comision 8 lei in loc de 2 lei cit ar fi fost normal. bine ca e cont necomisionat.

Mergi la inceput