Caut menajera - Colentina

Caut menajera - Colentina | Autor: dicirstea

Link direct la acest mesaj

Cum zice si titlul...am nevoie de cineva pentru menaj 1zi/saptamana.
De pe la 8, 8.30 dimineata, preferabil vinerea sau chiar si sambata.



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Stiu eu pe cineva
Ai PM



Cris ,mami de pui nazdavan,Sebi ,www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Si eu am nevoie de cineva o data/saptamana, preferabil lunea sau vinerea.
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tina33 spune:

Giulia in ce sector/zona locuiesti?
Cunosc pe cineva care din ianuarie, e disponibila pentru servicii de curatenie si menaj, pentru sectorul 6.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlackCat4evR spune:

Eu am contract cu "I clean". In 400 de lei pe luna fac casa lacrima. Si nici nu le ia o zi, ci doua trei ore...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Black cat: de cate ori vin/ luna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlackCat4evR spune:

De cate ori vrei tu, la mine de exemplu vin o data pentru o curatenie generala si o data pentru una de intretinere. Asta costa 400 de lei, pentru ca am eu casa foarte aglomerata. Normal ar fi 300. Poti sa-i chemi saptamanal pentru curatenie de intretinere si te-ar duce sub 300 de lei, si nu stiu, o data la 3 luni pentru o generala... Oricum, cauta-i pe net si vezi pe pagina lor oferta detaliata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

eu i-am cautat pe net, si n-am gasit nimic dupa "I clean curatenie bucuresti". adica gasesc alte firme, dar nimic cu "I clean". asa ii cheama?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

eu i-am cautat pe net, si n-am gasit nimic dupa "I clean curatenie bucuresti". adica gasesc alte firme, dar nimic cu "I clean". asa ii cheama?


iclean.ro cred

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

mersi asa-mi trebuie, daca scriam frumos si cu spatiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Janinne28 spune:

Daca inca te intereseaza o doamna care sa faca menajul, iti recomand cu drag persoana care ma ajuta de mai bine de 6 ani in acesta activitate. Are experienta de menajera in hotelarie deci la capitolul curatenie n-am ce sa-i reprosez. Este curata, ordonata, disciplinata si mai ales de incredere, calitate rar intalnita in zilele noastre. Daca vrei mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi.

Mergi la inceput