Clubul "babelor" FIV-oase 70

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Criss, am metoda verificata recent cand simteam ca am gatul dat pe razatoare: razi un cartof mic pe razatoarea mare, pui pe o batista, stropesti cu spirt si legi la gat. Din cand in cand, o scoteam si mai stropeam cu spirt. Am pus de 2 ori zi mi-a trecut in aceeasi zi.
In general nu am folosit remedii de genul asta: cartofi, varza, ciorapi cu otet, dar asta chiar a mers.
Bafta!


Daca viata iti ofera lamai, cere si o tequila!

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:


adrianooo la toamna promit sa ne delectam c-o capsunica...o sa am si casa...tu o sa ai doua zgatii...eheee, ce vremuri ne asteapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Da Criss si eu in sarcina am fol.metoda scrisa de Alex si a functionat. Multa sanatate.

Va pup si urez dupa amiaza placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

NINGEEEEE !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Si e asa frumos! Ninge ca in povesti!


Daca viata iti ofera lamai, cere si o tequila!

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Buna dimineata fetele
va invit la o





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

ninge, ninge, da' era sa-mi rup picioarele de cateva ori, sotul a stat vreo 10 minute sa curete masina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

la noi ploua .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

la noi e flescaiala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

Citat:
citat din mesajul lui aristica

la noi e flescaiala


las-o naiba de flescaiala, uite ce frumosi sunt pomii! dar dai incolo de pomi uite traficul

Mergi la inceput