papusa maia

papusa maia | Autor: adria.bh

Link direct la acest mesaj

Buna, ne-a adus mosul o papusa maia, care vorbeste si ar treb sa raspunda daca o intrebi , daca-i punem o intrebare spune incontinuu ca nu aude, stiti careva cum functioneaza? ea vorbeste dar nu aude :)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adria.bh spune:

nu stie nimeni???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Chiar nu vreau sa par mai stiu eu cum, te asigur ca nu te intreb zeflemitor, dar ai incercat sa-i vorbesti mai tare, si fix in fata receptorului? (care probabil e undeva pe piept, cap, partea ventrala)

Daca tot nu aude si nu aude eu as sugera sa o trimiti inapoi la producator, presupun ca e in garantie. Si avand in vedere ca asta e principalul atu al papusii, eu zic ca e un motiv destul de bun sa soliciti repararea / inlocuirea.
Din ce vad pe internet, mai costa si o caruta de bani.

Fetitei poti eventual sa-i explici ca Maia avea ceva pb cu auzul si s-a dus sa se caute la un doctor de papusi

De cate ori deschid fereastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkie_pie spune:

Nu cred ca papusa asta stie sa raspunda la orice intrebare, doar e o papusa!
Din ce am vazut in reclama, raspunde la cateva intrebari: care sunt culorile curcubeului?(si raspunde cam incorect), ce vrei sa mananci? stii alfabetul? si cam atat. In general, jucariile astea scumpe au in interior o carticica cu instructiuni. Asta nu are?

Mergi la inceput