Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Foarte frumos, nasico sa-ti traiasca toti finutii si sa va bucurati de ei Eu nu am botezat niciodata si tare imi doresc sa o fac...In alta ordine de idei, cafeaua este de la noul espressor ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

neatza!
Laura, sa va fie de bine crestinarea micutei si cununarea parintilor ei. sa va bucurati de finii vostri, caci sunteti de toata lauda cu gestul vostru frumos.

noi suntem bine in continuare, am cei mai scumpi copii (cra-cra ) si ma bucur nespus de ei. Ioana e tare cuminte, mananca, doarme, face kk si mai sta de vorba cu mine; Denis merge la gradinita, pare ca i-a trecut gelozia aia de inceput si totul a intrat in normal. ne pregatim de botez, care va fi in martie, ne pregatim de inscrieri la scoala tot in martie si poate anul asta reusim sa ne mutam si noi.

va pup si va doresc o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Buna tuturor!

MagdaR, nu stiu cum stai cu timpul liber..., dar vreau si eu sa cumpar martisoare/brose de la tine

Trimit PM!!.

_
Cami, mami de Mihnea




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Cami, ti-am raspuns pe privat.

Magda, mamica fericita de copilasi dragalasi Ana Maria , Teodora si Gheorghita

http://magdahobbyarts2.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Buna dimineata! (aproape de amiaza)
Va poftesc la ceai. Cafea poate ne serveste Laura. Ori poate trimite ea vre-un frumusel.
Am prins si eu un moment, sa intru sa va salut si sa va servesc un cu o felie de tort si un fresh de portocale. A fost ziua Anei acum ceva zile in urma si nu am avut timp sa intru atunci, dar cred ca pana la urma niciodata nu e prea tarziu.

Sambata avem botez. Gelu (Gheorghita) va fi crestinat la biserica Sf. Ioan.
Gata, ca s-a trezit si vrea papica.

Sa aveti o zi frumoasa!
Alexa , merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Salutari!

Eu inca ma refac dupa we cu msafiri si evenimente. As dormi toata ziua ... Mai e si vremea asta "minunata"

Magda sa aveti parte de un botez frumos si o petrecere pe cinste! (la ce frig era in biserica duminica, eu in locul tau as fi asteptat primavara pt bagat copilul in apa, dar sunt convinsa ca va fi bine oricum )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

O primavara frumoasa tuturor!

Hai sa dezmortim un pic subiectul .... ca tot vine primavara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

cu drag, pentru voi:
www.kostenlos-fotos.de/fotos/albums/photos/Jahreszeiten/Fruehling/normal_001-schneegloeckchen.jpg" border="0">

Sa aveti o primavara superba!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Ce faini sunt! Sa nu-mi spui ca sunt de la tine din gradina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

ellinia, am sa pun si poze cu cei din gradina mea, dar mai peste o saptamana asa, ca acum abia scot frunzulitele din pamant. Abia astept si eu sa infloreasca


Mergi la inceput