Buburuze de mart-apr2013(11)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Mara_i multumesc frumos .

LA MULTI ANI ROMANIA !

Eu sunt chiauna, azi noapte nici nu am zis ca nu plec spre spital, m-a durut burta cumplit ...mi-a trecut doar dupa ce am luat de 2 ori Nos-pa, de nici nu stiam cum sa mai stau in pat, nu mi s-a intamplat niciodata sa ma doara in halul asta. Acum sunt bine, dar am zis ca nu ies azi din casa, desi le-am promis la fete ca mergem prin mall. O sa stau cuminte mai ales ca tati nu e in tara, se intoarce abia maine dupa amiaza si chiar m-a luat cu teama un pic.

Sa aveti un weekend frumos si sarcini usoare in continuare.



In rest

Danina 25+ cu

mami de Rebecca- Elena (26.12.2010) si Paula-Diana (20.10.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Danina cel mai bine este sa stai linistita si sa iei nospa la cea mai mica durere.Banuiesc ca luni suni dr daca mai ai dureri...
Ai grija de tine si de buburuza

de Robert Andrei(18.05.2009) si 23+ Mara Gabriela
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:



LA MULTI ANI ROMANI!!

de Robert Andrei(18.05.2009) si 23+ Mara Gabriela
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krystynaTM spune:

Buna ziua si LA MULTI ANI TUTUROR ROMANILOR.Va urmaresc de ceva vreme si abia acum m-am decis sa ma alatur si eu voua,ma numesc Cristina si sunt gravidutza,am 20 de sapt.,voi fi mamica de fetita care se va numi Natalia-Maria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krystynaTM spune:

Cristina 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

La multi ani Romania, la multi ani tuturor romanilor!
Cristina, bun venit, ne bucuram ca te-ai decis sa ni te alaturi!
Va pup si weekend placut!

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EVA_1521 spune:

La multi ani Romania ...pup fetele...si sper sa avem o tara din ce in ce mai frumoasa pentru copii nostri

23+ gemeni
Clexane 0,4 , Aspenter, Femibion 2, Tardyferon folic, Cetebe, Magne B6, No Spa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EVA_1521 spune:

Pup fetele
ce faceti ? cum va petreceti duminica ? eu mi-am impodobit deja bradul de Craciun , ca am avut o sedinta foto pro cu burtica si vroiam sa apara si bradul in poze...Asa ca acum ma bucur de bradut, de lumini...imi dau o stare de liniste si relaxare...
Fetelor, vroiam sa va intreb despre placenta ce vi s-a mai spus la eco celor care au fost de curand ?
Mie la eco morfo de 22 sapt, mi-a spus ca ambele placente sunt de gradul 2 si au grosime 30 mm...dar mi s-a spus sa nu imi fac griji pentru ca lichidul aminiotic si IR-urile sunt ok...
Normal ca nu ma pot abtine sa nu imi fac griji, ca am vazut pe net ca ar fi trebuit la 22 sapt sa fie placenta de grad 0 sau 1...in sfarsit...sper sa fie totul bine...mai vad la urmatoarea eco loa 26 sapt...pe 27 decembrie...
Sa aveti o zi frumoasa

23+ gemeni
Clexane 0,4 , Aspenter, Femibion 2, Tardyferon folic, Cetebe, Magne B6, No Spa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Eva, si la mine la eco a iesit placenta gr.2. Iosup a zis ca e ok...
Pup

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Buna dimineata fetele!
Va poop sa aveti o saptamana linistita

Eu astazi nu am plecat la servici .astept sa ma duc la 12 la medicul de familie pentru ca durerea din gat s-a dus in jos pe piept si ma dor si urechile asa ca...

de Robert Andrei(18.05.2009) si 24+ Mara Gabriela
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput