Buburuze de mart-apr2013(11)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Emi sarumana

Iulia de Robert Andrei(18.05.2009) si 25+ Mara Gabriela
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

N-ai pt ce. Eu am de la Tommee Tippee si suzete si tetine pentru biberoane si lingurite de silicon care isi schimba culoarea daca mancarea e prea fierbinte si in curand o sa am si pompa de san electrica, ca trebuie sa soseasca sambata.

23+
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.2 alternat cu 0.4, Elevit alternat cu Medyn, Magne B6, Vit C, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

aruam, ai un baietel superb.
Fetele cu morfologiile, felicitari pentru rezultatele bune!
Am facut si noi morfo de trim II, gemenasii sunt foarte bine. Tot baietel si fetita au ramas
Maine mai fac o serie de analize de sange.
Va pup pe toate!!!

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Hello burtici

Am venit si noi de la eco.Am ramas baietel 100%,s-au vazut bijuterile si putulica bine ca avea picioarusele undeva in jurul capuluiSuntem bine,ne incadram in masuratori si avem 600 de gr trebuie sa sun in Ungaria sa-mi fac programare la 4D.

Aruam e un dulce baietelul tau

Am admirat pozicile de pe picassa
Danina amandoua fetite sunt frumoase dar dupa cea mica si blonda ma topescVazut si burtica de Nicole si carucior de Emilia care e super.Sa-l folositi sanatoase

Va pup pe toate si va doresc somnic usor



Cosmi 22+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudoralexa13 spune:

Acum m-am intors de la medic si va anunt ca am anemie severa.
Mi-a dat tratament, o sa mai repet la anu' analizele si o sa tina sub observatie evolutia mea.

Mai trebuie sa merg la dr U si sper sa inchei cu dr pe anul asta.

Aseara m-am trezit cu burta jumatete zebra adica plina de vergeturi rosiatice.....de la o zi la alta si am tras concluzia ca pot sa ma dau cu mama cremelor ca nu tine figura.
Noi sa fim sanatosi ca putem trai si cu vergeturi.

Casandra ai mare dreptate, pompa electrica e sfanta doar ca in cazul meu nu stiu cum o sa fac. Sa vad atunci poate fac o magie si ma pricopsesc cu una electrica.
Sa ma mulg cu o pompa manuala pt doi copii de cateva ori pe zi chiar nu-mi surade. O sa vad......poate ma duc la sala intre timp si fac brandul fortos

Noapte buna dragele mele






23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Capitol Nou

Cosmi 22+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput