Buburuze de mart-apr2013(11)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

mara multumesc.maine o sa isi sune dr de familie.sper sa inteleaga si sa ii dea progesteron.acum am vorbit cu ea.a intrat in 5 saptamani.nu ii curge roz,dar cand se sterge cu hartie are rozaliu pe hartie.sper sa fie bine.

va doresc o noapte linistita si numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Velvet, sincer eu cred ca e de bine

de Robert Andrei(18.05.2009) si 24+ Mara Gabriela
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Doamne ajuta,mara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pity27 spune:

buna seara, mamici cuminti!!!
vine mosul/ ati fost cuminti?
noi am am fost la eco de 22 de saptamani, draguta noastra are 446 de gr.
Vizite la doctor...ooo...sunt fan as sta doar cu burta in sus la masuratori, doar ca timp nu am.
Ma duc prin afi sa il caut pe mos pentru tati caci lui Tudor i-am cumparat carti, acadele si mandarine . sper ca mosul asta sa nu ma uite cumva anul asta ca la anul il astept eu pe el cu nuielisa.

Am fugit de la birou, va pup sidiseara care mai de care sa-l prinda pe mos cum intra pe gaura cheii.

Aura, mami lui Tudor 09.09.2010 si Ioana 22+4 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Aura, dar grasunica buburuza ta.Asa frumos cadou de Mos ...mie nici nu mi-ar mai trebui altceva



de Robert Andrei(18.05.2009) si 24+ Mara Gabriela
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Robert nu prea a fost cuminte azi, a avut crize de personalitate toata ziua asa ca mosul o sa se lase asteptat cat mai tarziu posibil...asa poate isi da seama cat de rautacios a fost azi.

de Robert Andrei(18.05.2009) si 24+ Mara Gabriela
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Neatza burtici!!!

Ce faceti?Ati fost cuminti?A venit Mosu'?
Noi nu prea ne cadorisim de Nicolae,pastram traditia de cand eram copii ca el vine cu dulciuri si fructeAseara am imparitit la finuti si familie micile atentii si am venit si noi acasa cu traista plina

La multi ani sanatosi si fericiti celor care isi serbeaza azi onomastica

Felicitari tuturor pt vestile bune de la eco,abia astept sa merg si eu.Mai am o saptamana

Velvet ,felicitari prietenei tale.Nu intodeauna inseamna ceva rau scurgerile maro sau rozalii.Ele pot proveni de la un hematom sau un cheag de sange(cum am avut si eu,si aveam scurgeri maronii tot la doua saptamanai).Fiind in strainatate din pacate nu prea are ce face saracuta decat sa astepte programrea la eco si pana atunci daca poti sai trimiti tu Utrogestan.Sper sa fie totul bine pana la capat

Apropo de cercelusi,le nepotica i-au facut gaurele in ziua cand au venit acasa din spital.Cercelusi au fost cu tortita,mostenire de la mine,au fost ai mei cand am fost micuta si sunt cu trifoias.I-am dus la curatat si i-au sterilizat in spital.Nu au fost probleme.

La noi a nins ieri,pacat ca nu s-a depus


Va pupacesc pe toate si va doresc o zi frumoasa!!!!



Cosmi 21+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka80ank spune:

Neatza burtici,
La multi ani celor ce isi sarbatoresc onomastica astazi !!
Eu sunt super bucuroasa astazi(fiind ziua mea de nastere si de nume) , aseara Mos Nicolae mi-a adus cadou....un baietel !!!

Am avut o saptamana grea....luni m-am internat in spital cu sangerari maro...perfuzii injectii etc, bine ca am scapat si pot fi acasa de ziua mea.
Va pup si va doresc o zi frumoasa in continuare !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

La multi ani ankaFelicitari pt baietel si ma bucur ca esti bine

Sa ne dai si datele tale sa te trecem in listuta

Cosmi 21+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Anca LA MULTI ANI!!!!!!.Sa fii sanatoasa si felicitari pentru buburuz

de Robert Andrei(18.05.2009) si 24+ Mara Gabriela
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput