ce parere aveti

ce parere aveti | Autor: vladimir_

Link direct la acest mesaj

Bun gasit! As vrea sa va cer niste pareri sau poate chiar sugestii. Pe scurt, despre ce e vorba: vrand sa ii fac un cadou mai aparte tancului meu cand a implinit sase ani, luna trecuta, i-am scris o poveste in care el este personajul principal. Un prieten care lucreaza la un post de radio, care are si o voce foarte placuta, a citit-o si a inregistrat-o pe un cd. Efectul a fost mai spectaculos decat imi puteam imagina: copilul a ascultat-o la nesfarsit, fiind entuziasmat de-a dreptul stiind ca este eroul unei povesti. Inutil de precizat ca au ascultat-o si prietenii lui de la bloc si de la gradinita. Asa incat mi-a venit ideea de, sa le spunem, „povesti personalizate”. Sa scriu astfel de istorioare si pentru alti parinti care vor sa le faca daruri de acest fel copiilor lor. Fireste, cu personajele care isi doresc parintii sa apara in povestiri, pe teme pe care le considera cele mai potrivite pentru copiii lor. Care este parerea voastra, voi ati cumpara un astfel de produs, unicat si special, la urma urmei, care poate fi o amintire mai altfel, peste ani si ani? Va cer parerea sau eventuale sugestii tocmai pentru ca e ceva inedit.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Opinia mea este ca puteai sa spui direct:
Vreau sa scriu contracost povesti personalizate. Pretul este de...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Eu una n-as cumpara asa ceva. Ca sa nu mai spun ca nu intelegeam de ce vrei sa scrii o poveste unui tanc (masinarie de razboi), ca eu scriu cu i din i si nu m-am prins din prima .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

Te-ai gandit cam tarziu. Exista deja pe piata destule site-uri de unde poti comanda astfel de povesti. Chiar si eu am comandat. Ba, am avut si surpriza ca povestea fetei sa fie pe o pagina o poveste, in care era ea eorina, si pe alta, alta poveste, unde era vorba de un bblus, iar povestea nu avea decat cap si coada.

Nicoleta 34+ Corina

Mergi la inceput