cetona de zmeura

cetona de zmeura | Autor: mariadan

Link direct la acest mesaj

Buna. Sper ca postez subiectul unde trebuie.
A folosit cineva cetona de zmeura, are efecte?
Vad ca i se face foarte multe publicitate, dar nu stiu daca da si rezultate

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Am folosit cateva zile pt. ca am primit o mostra gratuita de 10 pastile. Nu mi s-a parut nimic deosebit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Si eu am auzit , de unde se poate cumpara??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Aici, o varietate de produse raspberry ketone


-->> Donatii pentru Craciun: Cumpara rame de ochelari ieftine <<-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariadan spune:

eu am luat de la un magazin naturist, dar inca nu am inceput sa le iau, ca m-am apucat (din nou) de Dukan. Datorita dietei nu stiu ce efect ar avea cetona. mai astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

pt ce este buna aceasta cetona de zmeura?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Intr-un loc am gasit cu 179 lei si in alt loc cu 70 de lei. Care este diferenta? Pentru ca aveau acelasi nume si acelasi producator. Ma intreb si eu : oare o avea vreun efect?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Si eu am citit despre...ei chiar dadeau niste preturi ma rog la niste scoruri nu mai retin dar parca spre 200 lei...Am citit ca dr. Oz le-ar fi recomandat... ideea e alta... sper sa nu zic vreo prostie: este cred un extract concentrat din zmeura care din cate stiu are efect estrogenic...eu luam candva pt. diverse pb. ginecologice extract( gemoderivat) din mladite de zmeur... Trebuie totusi o avizare a unui medic... pt. ca sa zicem ca slabesti pe o parte dar dereglezi ceva pe alta parte... off si eu as vrea rpd jos 10 kg dar am asa o retinere in aceste produse marca USA...poate daca cineva le-a folosit pe termen lung eu nu am fost convinsa citind numai parerile pozitive ale celor care cica au luat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Acum mi-m adus aminte ca si eu am luat tinctura din mladite de zmeur acum cativa ani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aruna1 spune:

Eu azi am lansat comanda de o cetona de zmeura de pe site-ul http://slabirerapida.webs.com

Mi-a recomandat produsul o prietena, a slabit foarte mult in doua luni, cica vreo 20 kg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Citat:
citat din mesajul lui aruna1

Eu azi am lansat comanda de o cetona de zmeura de pe site-ul http://slabirerapida.webs.com

Mi-a recomandat produsul o prietena, a slabit foarte mult in doua luni, cica vreo 20 kg.



Primul mesaj pe forum si asta ca sa se faca publicitate unui site ,ca sa nu mai discutam de exagerarea kilogramelor pierdute de "o prietena"..Acelasi mesaj si pe alte forumuri, sub alt nume.

Mergi la inceput