Cum evitati pielea uscata a bebelusului? - CONCURS

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cry_baby spune:

FOLOSESC NIVEA Baby Nutri Sensitive !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_banu87 spune:

Am bifat punctul 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Maine este ultima zi in care va mai puteti inscrie in concurs! Succes

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessika spune:

AM BIFAT 3 Folosim nivea BABY SENZITIVE de la nastere atat la baita cat si dupa baita NIVEA BABY NUTRI SENZITIVE si la schimbatul pemparsului servetelele si crema INTENSIV -CREME . Suntem foarte multumite, am grija sa mentin pielea bebelusului meu bine hidratata folosind o crema pentru pielea sensibila
Este nevoie de o hidratare indelungata a pielii bebelusului.La plimbare avem intotdeauna la noi la indemana pachetelul de servetele nivea baby senzitive si crema de fundulet care este super

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessika spune:

FOLOSIM MARCA NIVEA DE LA NASTERE PANA ACUM SI NU AM AVUT PROBLEME NICIODATA AM BIFAT 3 DEOARECE ESTE FOARTE IMPORTANT SA MENTINEM PIELEA BEBELUSULUI ATAT DUPA BAITA CAT SI DUPA EU RECOMAND PRODUSELE NIVEA SENZITIV ESTE MARCA NR 1 PT NOI SI O RECOMANDAM TUTUROR MAMICILOR FETITA MEA DATORITA PRODUSELOR SENZITIVE NU A STIUT CE INSEAMNA PIELEA USCATA SI DEZHIDRATATA INTODEAUNA E FOARTE IMPORTANT SA FOLOSIM PT BEBE O MARCA CORESPUNZATOARE PT PIELEA LOR SENSIBILA BEBELUSA MEA ESTE FOARTE FERICITA DATORITA VOUA VA MULTUMIM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Astazi este ultima zi in care va mai puteti inscrie in concurs raspunzand la intrebarea sondaj de pe prima pagina a topicului ! mult succes!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MITILOAGA spune:

Am votat pct 3. Pana acum nu am utilizat aceste produse, dar urmeaza sa nasc si voi cumpara produsele NIVEA BABY SENZITIVE intrucat am auzit ca sunt foarte bune pentru pielea sensibila a copiilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_tudor spune:

prima masura este sa am grija sa ii mentin pielea bine hidratata , dupa fiecare baita il dau cu crema, apoi si .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesuis spune:

Dupa fiecare baita folosim crema sau ulei pentru masaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Avem castigatorii! Felicitari pentru cei 8:

stanucel
dumdum
goji
sabiradu
tatistefan
adrianas18
mousel
sigada

Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele voastre in termen de maxim 7 zile (in caz contrar riscati sa pierdeti premiul).
Datele cerute: nume/prenume, adresa/cod postal, nr telefon, adresa mail si user desprecopii.com

Felicitari inca o data si va asteptam cu drag si la alte concursuri frumoase!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput