Atentie: Forumul Desprecopii.com s-a mutat AICI!

Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Concursuri la Desprecopii.com

Retete pt copii reinventate de bucatarul Unisol

Citeste acest subiect pe forumul nou apasand aici(5 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator Pagina: din 20
carmenica13
carmenica13
nou venit

Romania, BUCURESTI
11 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 18/11/2012 :  18:21:19 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite carmenica13 un Mesaj Privat  Reply with Quote
brava Anastasia, o sa-ti foloseasca din plin mixerul,nu stii cand cel vechi te lasa in pana .
      De acord (1 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput

naskwik
nou venit

Romania, ROMAN
14 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 18/11/2012 :  21:25:01 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui naskwik Adauga semn de carte la raspuns Trimite naskwik un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui carmenica13

brava Anastasia, o sa-ti foloseasca din plin mixerul,nu stii cand cel vechi te lasa in pana .

Pai ma cam lasa deja :))

Anastasia
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput

naskwik
nou venit

Romania, ROMAN
14 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 18/11/2012 :  22:17:26 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui naskwik Adauga semn de carte la raspuns Trimite naskwik un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Anda08

Voturile au fost numarate iar castigatorii sunt:

1: rabarascu
2: naskwik
3: isabm

Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele voastre personale cat mai curand posibil: nume/prenume, adresa/cod postal, nr telefon/adresa mail si user DC.

Felicitari!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Am trimis pe mailul pe care l-ati lasat mai sus datele de contact si sper sa fie ok si sa ajunga cu bine, pentru ca am trimis si aici un mesaj privat si uite ce-mi scrie !
Scuze, Anda08 nu accepta mesaje private
Va rog frumos sa confirmati daca ati primit sau nu mailul meu pe forum sau la adresa mea de mail, multumesc anticipat

Anastasia

Editat de - naskwik on 19/11/2012 01:42:47
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput

Anda08
Moderator

Romania
1711 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 19/11/2012 :  09:15:59 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiAnda08 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Anda08 un Mesaj Privat  Reply with Quote
naskwik - inca nu am primit datele ... mai trimite-le odata te rog, tot la andraf@desprecopii.com

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

naskwik
nou venit

Romania, ROMAN
14 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 19/11/2012 :  09:22:19 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui naskwik Adauga semn de carte la raspuns Trimite naskwik un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Anda08

naskwik - inca nu am primit datele ... mai trimite-le odata te rog, tot la andraf@desprecopii.com

O zi frumoasa tuturor!

Buna dimineata, acum am trimis si pe PM si la adresa de mail inca o data, sper ca de data aceasta sa fi ajuns

Anastasia

Anda08
Moderator

Romania
1711 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 19/11/2012 :  09:24:31 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiAnda08 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Anda08 un Mesaj Privat  Reply with Quote
OK - le-am primit acum

O zi frumoasa tuturor!

De acord (1 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
rabarascu
rabarascu
nou venit

Romania, Bucuresti
5 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 19/11/2012 :  12:13:14 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Am trimis datele pe mail.
Multumesc pentru premiu si felicitari si celorlalte castigatoare.
isabm
isabm
nou venit

Romania, COADA MALULUI
4 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 19/11/2012 :  13:11:46 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
buna datele mele au ajuns pe mail? le-am trimis de ieri.

Anda08
Moderator

Romania
1711 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 19/11/2012 :  14:22:03 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiAnda08 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Anda08 un Mesaj Privat  Reply with Quote
au ajuns isabm

O zi frumoasa tuturor!

diana_k
nou venit

Romania, timis
5 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 22/11/2012 :  13:51:23 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui diana_k  Trimite mesaj yahoo luidiana_k Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Felicitarii castigatoarelor!!
Era bine daca puneati si link sa vedem si noi retetele castigatoare.

Premiile au fost foarte frumoase si oricine si le-ar fi dorit, dar totusi cu tot respectul a fost un concurs foarte prost organizat. Pacat ca un site si un forum cu asa multi membri poate accepta sa se compromita cu un astfel de regulament.
Retetele furate trebuiau sterse imediat, nu sa umple paginile debeaba.
O reteta fara poza nu are nici un farmec, eu una nu le citesc.
Sistemul de votare nu corect.Cei care s-au inscris in ultimele zile au fost in dezavantaj fata de cei inscrisi in primele zile.

Astept reinterpretarea retetelor, unde vor fi publicate?
Pagina: din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect nou  Raspunde la subiect
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com