Targoviste (15)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Flori domane ajuta ca i-au iesit bine.

Miha felicitari pentru asa o cumpunere! Roxy este in clasa a 2-a deci cred ca este mult prea devreme pentru asa compunere sofisticala. daca era despre ninsoarea de afara era ok.

In fine, eu am inceput ziua cu sala si apoi cu o rafuiala la telefon cu autoritatile UK care sunt ... nici nu stiu cum sa clasific...
In fine in urma telefonului trebuie sa ma misc catre alte autoritati ca sa zica ca x document este original si adevarat...

IN rest: servici cu nebunie maxima. Azi imi vin cei de la electrica ca al meu contuar nu mai arata nimic si cand am vrut sa dau citirea nu am avut ce...Apoi am de invatat...Vai lume cat am...

Eh no fug la trebi si va pupic si va doresc o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Vad ca nimeni nu mai da nici un semn de viata.

Eu sunt bine - cu nebunia mea...

Aici este un vant si umed...Brrr

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetelor stiu ca nu am mai intrat de mult pe la voi dar ama vut o stare destul de proasta sper ca acum sa reintru in normal poate o sa mai dau o tura pe aici dupamasa, intre timp va pup dulceee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Bine ai revenit draguta. Sper sa te inveselim noi.

Ce face aricica?

Flori, Miha - nimic, nimic?

Eu sunt bine. Azi am avut un inceput frumos de zi asa sper sa si ramana.

Pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna, fetelor!

A fost o saptamana interminabila! Azi s-au mai linistit treburile....ce bine ca e final de saptamana!

Zilele acestea am aflat ca in martie am a doua inspectie pentru obtinerea gradului didactic II...am de pus la punct multe hartii . Am avut sedinta la Edi, sedinta la mine la clasa, consilui profesoral la scoala, curs de perfectionare....parca nu se mai terminau....

Sa aveti un final de saptamana linistit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

hello,

Cris multam...eu eram prin clasa a 6 a cand am scris compunerea...si eu cred ca pentru clasa a 2 a e un pic cam mult..dar poate e doar o provocare...Eminescu are si poezioare frumoase ptr copilasi...cred ca de aia are farmec opera lui...se adreseaza tuturor...
Aici copiii primesc multe provocari...si mi se par ok...Cea mai recenta de la mate...e sa spuna daca la ziua lor vor echivalentul inaltimii lor in bancnote da 1$ sau in dimes :)

Eu m-am apucat iar de neste cursuri...tot ma pregatesc ca poate intr-o zi voi fi asa curajoasa si o sa-mi deschid vreo afacere ceva :)

Va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Flori sper sa ai o saptamana mai linistita ca vad ca si tu esti alergata la maxim....

Miha, draga mea, ceea ce spui tu este amuzant dar ai nostri copilasi aici nu au dreptul la odihna de cat de multe teme au...Plus spre ex daca nu rezolvi problema intr-un anumit fel si o rezolvi in altul este durere...Vai de noi...

In rest eu sunt bine. Sunt obosita ca am avut un weekend busy-busy...De invatat, de pregetit cursuri...

Cam asta este. Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

La noi este vifornita din nou asa ca hai zapada, hai.
De dimineata la sala, acum la servici - o gramada de treaba....

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Vad ca am ramas iar singura.

Eu liniar: sala-servici-acasa.

Calculatorul meu de acasa este in pioneze...Nu stiu ce naiba are. Pana la 12 m-am chnuit aseara sa-l fac. De dimineata ma cam tras de mine sa plec la sala.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Ziua buna!

Am reinceput orele de logopedie si Edi e foarte incantat. Face progrese si ma bucur ca poate ramane atent /concentrat toate cele 45 min cat lucreaza d-na cu el. Este "pacalit" prin joc / joaca de aceea nu se plictiseste si nu oboseste.

Am inceput si pregatirile pentru intalnirea de 10 ani de la liceu. Undeva la finalul lui august se va intampla evenimentul. M-a apucat melancolia.

Zi buna, fetelor!

Mergi la inceput