Targoviste (15)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

La multi ani! Un an nou mai bun decat cel care a trecut!

Am trecut anul cu scarlatina dupa noi . E a doua oara pe anul 2012 cand ne intalnim cu boala asta. In rest, toate bune si frumoase. Ne bucuram inca de concediu. Soata incepe luni, eu pe 14.

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori draga imi pare rau sa aud ca Edi este bolnavior. Abia acum mi-am datseama ca a fost Sf Stefan si eu am uitat sa-i spun la multi ani iubitului tau. Sa fie sanatos si sa va bucurati de el.

Eu sunt racita...Gripa de avion...Asta este...

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Multumesc pentru urari, Cristina! Multa sanatate si tie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori multumesc frumos pt urarile de sanate. Azi mai bine dar mi s-a stricat internetul si telefonul fix....

Asta este...

In rest la servici si asta imi ocupa tot timpul...

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

La multi ani tuturor Ionilor si Ioanelor!

Eu inapoi la servici dupa 3 zile din saptamana trecuta de lucru care nu mi-au deschis deloc apetitul. Ma si simt de parca ar fi trecut un tractor peste mine. Toate oscioarele ma dor...

In rest nimic spectaculos decat un weekend fara internet. Cu venit la servici sa vorbesc cu Roxy si tot asa.

Am inteles ca acasa ninge - frumos. Mias dori sa ninga si aici.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Eu un pic mai bine azi pentru ca deja am fost la sala, am intrat in paine cum s-ar zice. Am 3kg in plus dar eu credeam ca sunt 5 asa ca nu este foarte rau la cata papa mi-a fost oferita LOL.

La noi este o vreme placuta cu toate ca este tare nor afara. Mi-as dori zapada de acasa...

Va pupic si o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Cristina cum mai esti?
La noi este ger. Brrr......

Noi ne bucuram de ultimele zile de vacanta. Din pacate, pe Edi nu-l voi putea duce la gradi de luni. Tb sa astept o saptamana de cand am intrerupt antibioticul sa pot sa-i fac exudatul. Fara el nu-l primeste la gradi. Deci, lui Edi i se prelungeste vacanta cam cu o sapt. Motiv de stres pentru mine pentru ca nu stiu cu cine il voi lasa.

O zi cat mai buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori sunt mai bine dar sunt stresata la maxim ca am prea multe in farfurie si nu stiu de ce sa ma apuc mai intai....

Imi pare rau sa aud ca esti si tu la fel... Poate te ajuta mama sau soacra ta... Sper sa fie Edi bine. Asta este cel mai important.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hello,

Si la noi a venit frigul...tocmai i-am luat la Eli o geaca...m-am plictisit de aia veche...profit de reduceri :)

In rest ploaie, plictiseala...astept sfarsitul lunii sa mergem la circ! O sa fie Amaluna - Cirque du soleil...Poate mai tragem si un sanius in weekend :)

Va pup! Peace!

PS Cristina spor la slabit...si eu sunt intr-o perioada light :)...azi mi-am permis totusi un desert...macar unul la 2 saptamani :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuinea

Buna dimineata,

Flori sunt mai bine dar sunt stresata la maxim ca am prea multe in farfurie si nu stiu de ce sa ma apuc mai intai....

Imi pare rau sa aud ca esti si tu la fel... Poate te ajuta mama sau soacra ta... Sper sa fie Edi bine. Asta este cel mai important.

Va pupic.

Cristina si Roxy (2.10.2004)



...mama nu poate, lucreaza...soacra nu e in tara, vreo 2 luni...

Mergi la inceput