Aradence DC (176) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

La multi ani Tudor!

Alina eu nu stau acasa cu Ale ca s-a intamplat sambata-duminica si luni era deja mai bine. Asa de inflamat era gatul ca si valul palatin era rosu pana la dinti aproape. Acum e bine nu mai e rosu aproape deloc.

Miha las ca vin ei banii, trebuie numai sa-i chemi

Si eu sunt pe fuga la lucru-scoala(dupa Ale)-gimnastica-acasa- si maine de la capat.Am ajuns sa ma culc o data cu Ale la 8-9 ca tare mai sunt obosita si ma mai chinuie un nod in gat ( prietenul meu de primavara-toamna). M-am programat iar la endocrinologie.

Ce mai fac Diana si Tudor. Cum s-a acomodat Diana la scoala?

Eu ma pregatesc cu pasi mici de nani


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Salut !
La multi ani Tudor!
Carmen, felicitari pentru burtica!
Miha, ma bucur ca esti vesela;ma bucur si ca esti ocupata ca altfel poate ajungeai cu biciul dupa mine la salon pe motiv de absenta nemotivata!
Noi suntem bine, in weekend am fost la Deva la Campionatul National de Mondioring (examen de munca cu caini) si a luat Cipri locul II cu catzelusa noastra cea tanara, si pentru nivel III se da acum in weekend,la Turnu , ca s-a intunecat si nu s-a mai putut da examen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:


Buna dimineatza aradence!
Ce facuratzi in weekend?
Eu am fost cu fetele de la lucru in Flex, la "Stand Up" cu Teo; a fost super! Si am copii cuminti si intelegatori, pentru prima data nu s-a lasat cu urlaturi ca plec in oras.Maia mai vroia sa ma imbrac si in fusta si cu tocuri.
Astazi mergem la palat la teatru de papusi.Sper sa-i placa la Maia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Spor la lucru! Sa aveti o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

La multi ani, Matia!
Sa cresti mare, sanatos si sa-ti bucuri parintii si fratii mereu!

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

La multi ani fericiti, Matia! Miha, sa va creasca mare si sa fie sanatos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut,

dau de bautsi de potool ce vreti voide ziua lui Matia. Sa-mi traiasca baietelul drag si-i multumesc din suflet ca ne-a ales sa-i fim parinti.

De sarbatorit l-am sarbatorit sambata cu Cerino si dovleci.

In rest munca fffffff muulta si stresanta si cam atat. Noroc cu teatrul de saptamana trecuta ca mi-am mai clatit si eu creierii.



Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Multumesc de urari fetelor, pana am reusit sa trimit eu mesajul voi ati si scris

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Buna seara

Ma scuzati ca intervin aici...de fapt vin cu o intrebare...
Mai stiti ceva de copii Monicai70?
Azi am primit un telefon ciudat...un strigat de disperare si ajutor din partea lui Ghita. Nici nu stiu cum si daca il pot ajuta cu ceva!!
Este in mare razboi cu familia Monicai. Cred ca neeaparat are nevoie de consiliere!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

La multi ani, Matia!
Sa cresti mare si sa fii sanatos alaturi de familia ta frumoasa...
La multi ani, Tudor!
Gabi , sa va traiasca ...
Ce mai stiti de Tudor si diana?
Eu l-am vazut pe Ghita cu Diana sambata, dar eu eram in masina si ei la trecerea de pietoni...
Cristina si gemenele

Mergi la inceput