Aradence DC (176) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alina...te plicti? Ia si croseteaza ceva.
Clau, ai muncit ceva nu gluma. Da-i bine ca avrti de lucru, nu? Io m-am mai relaxat zilele astea ca nu mai e chiar asa nebunie.
Nu stiti exact cand e vacanta in noiembrie? Din 5?
Aaaa...Alina, cand ai vreme intra pe contul meu si adauga ultimul capitol. Multu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ada, vacanta incepe din 5 nov.
Am avut de lucru pentru ca mi-a fost colegul in concediu, pentru ca intraram in "curatenia de toamna", pentru ca ne pregateam intens de vizitatori importanti, nu neaparat ca am si livrat...oricum e bine ca avem de lucru.

Cris, ti-ai adus fetele?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:


Neata!

Si eu sunt cu forte proaspete si tonus bun de la inceputul lunii .
Joi plecam sa aducem fetele acasa. Ne e tare dor de ele, si Marei de noi...Dora e in lumea ei, nici nu viseaza sa vina acasa.
Nici nu am stiut ca e insarcinata Cristale.
Miha, mai plutesti?


Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, nu mai pot modifica ca nu-mi da voie dupa 20 de ore. Lasa ca adaugam la capitolul urmator.
Nu stiu sa crosetez, cred ca nici sa tricotez nu mai stiu, desi in tinerete tricotam la greu.

Clau, bine ca ai de lucru, dar atatea ore ii cam mult.
Am vazut si eu pe FB o poza cu grasunica lui Cristale.

Ieri am fost la masaj corporal si reflexoterapie, mi-a facut d-na dr. cadou o sedinta de relaxare.
A fost foarte bine si relaxant, doar ca acum parca am febra musculara pe abdomen si coapse.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Buna...de amiaz!
Finally mai reusesc si eu sa scriu ceva pe-aici.
M-am facut bruneta, am inceput program de sala, azi ma duc la pensat(dat forma), dupa 3 luni de asteptari.
Mandra este un pic fonfaita, s-a distrat in weekend maxim cu Iulia, Vladut si Bogdi, vrea sa se mute cu ei....
E ocupata zilnic la Palatul Copiilor si colac peste pupaza a intrat si in Cercul de matematica la scoala. Sa te tii acum activitate.
In rest totul este bine, muncim cu drag si spor. Eu am o durere de cap incapatanata maxim. In fiecare zi vrea la mine...
Va las un gratar si o salata...k de-asta mi-e mie pofta! Si un ceai mareeeeeeeee, de incalzire!
everyone.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

aliclara, multumim!
Io n-am mancat nimic azi, doar cafeaua am baut-o.
Acum ma pun sa fac ceva de mancare ca pana acum am calcat.

Fetelor, nu aveti chef de-o intalnire saptamana asta, asa pe joi?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut,

Da, da si iar da Cristina inca plutesc si minunile continua sa se intample in viata mea si a altor fete. Intre timp a murit tatal lui Lizu, am fost de m-am spovedit si m-am impartasit, trebuie sa povestim.

Aliclara ma bucur ca s-a adaptat asa de usor printesa ta.

Vedeti ca incepe Festivalul de teatru clasic. Eu mi-am luat bilete la 2 spectacole ca mai mult nu-mi permit nici ca timp nici ca bani.

Alina eu vreau intalnire. As iesi undeva in oras sa papalim ceva bun

Am vorbit cu Cristi. Incep sa se aseze lucrurile si la ei. Si parintii sunt ceva mai bine in masura in care se poate asa ceva.

Clau si eu tot asa bag ca MIG-ul dar am sufletul sus , sus de tot si nu simt oboseala.

Va doresc o zi cel putin la fel de zambareata ca si a mea.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Cristale felicitari pt Bb mic.
Miha ce motive de "zbor" ai ?Impartaseste-ne si noua.
Clau pe la jumatea lui martie ar fi termenul,dar nu-l apuc cu 2 cezariene.Maine merg la Furau si va mai dau amanunte.
M-am intalnit cu Ada pe la scoala si pe la Palat.Cristina acusica si cu tine si fetele ,daca zici ca se intorc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neatza. Haideti la cu zambete.
M-am intalnit cu Carmen intr-adevar. Tare faina burtica ai, mai ales cum esti asa slaba.
Aliclara, ai de ce sa fii mandra cu asa fata. Aseara ma intreba Vlad "cand mai vine Clara pe la noi?"
Am vorbit si eu cu Cristi si i-am dat si numarul de telefon al psiholoagei sa vorbeasca sa vada cum ar fi mai bine pentru ei.
Miha, ma bucur ca esti happy. Si eu am primit vesti bune zilele astea, de unde nu ma asteptam deloc.
Eu in timpul saptamanii nu prea am cum sa vin la intalniri, ca sunt doar eu si pruncii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Buna dimineata!
la toata lumea. Azi stau acasa, nu am chef de nimic, ma voi tarai la sedinte dupa amiaza.
everyone!

Mergi la inceput