Aradence DC (176) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Da Clau cu poliomielita nu-i de gluma.

Ma bucur si eu ca v-am intalnit ieri. Victor a fost foarte fericit ca i-am dat bonurile lui si a luat din Kaufland bunatati pentru el si frati

Plutesc

Multa sanatate fetelor bolnave. Flavia nu uita de exercitiile pentru urechi, tot va spun de ele dar vad ca vorbesc singura.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu

am o mare dilema...sa-mi dau acordul sau sa nu-mi dau acordul pentru vaccinarea antipoliomelita?



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Tren de noapte! Ramas bun, prietena draga!



Clau, poti sa ti-l dai linistita, e ultima doza de antipolio (prima a fost la 2 luni).


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ok! Multumesc. Mi-am dat acordul sa-i faca vaccinul! Niciodata nu am avut o "teama" in ceea ce priveste vaccinarea, dar cu asta nu stiu de ce dar mi-e cam teama, am asa o retinere

Miha, Vic a fost extrem de cuminte...dragul e de el cum statea langa tine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Buna, dragi aradence.
Pregatesc un colet cu hainute de baietel pt. Tudor (de la Razvan al meu sunt toate).
Doua rugaminti am: daca stie cineva cat poarta Tudor la piciorus? Si daca poate vreuna dintre voi sa ia legatura cu Ghita sa intrebe daca e de acord cu coletul. Eu am adresa, tot. Si el e Ghita sau Gheorghe ca nume?
Merci frumos si va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

I'm back!
Felicitari donatoarelor. Eu nu ma incadram in standardele lor.
Recuperarea dupa operatie a fost tare inceata, nici acum nu vad clar...
Va multumesc pentru urariile de ziua lui Cipri. Am reusit sa ii fac o pertrecere surpriza, o iesire cu baietii. asa de bine am inscenat-o ca greu s-a prins cine e autorul.
La multi ani lui Nicolas. Ioana tu nu ne mai zici nimic?
Asteryaro, am vorbit cu Ghita, el e Ghita Marian, e de acord cu coletul. Pentru numarul la piciorusul lui Tudor, revin mai tarziu. Nu era acasa s nu stie din cap numarul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Cristina, m-a sunat Ghita, Tudor are nr. 25 la picior.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, bine ai revenit!
Ioi, tot am vrut sa te sun saptamana trecuta si n-am reusit.
Ma bucur ca esti ok dupa operatie, recuperare rapida iti doresc!

Stii ceva despre balet, se mai face? Ioana mai merge?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Multumesc, fetele, chiar am o per. de ghetute bune de toamna nr. 25, umplu cutia si le trimit cat de repede pot.
Deci e Ghita Cimpan.
Multam mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Eu sunt in concediu saptamana asta...desi nu prea am ce face pe-acasa.
Mai aveam o saptamana de concediu si acum si-a luat d-na dr.
Sincer, ma cam plictisesc. As putea sa-mi spal geamurile si sa fac smotru, dar n-am niciun chef de asa ceva.

Acum fug pana-n oras...




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:


Neata!

Io-s extrem de obosita Saptamana trecuta am avut o saptamana grea, am bagat si 13 ore de munca continuu si acum incep sa ma resimt Nici nu stiu ce sa va scriu

Gabi, cum esti?

Carmen, cam pe cand trebuie sa nasti?

Apropo, a nascut Cristale o grasunica de 4 kg. Am vazut poze pe facebook.


Mergi la inceput