Aradence DC (176) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani, Alesio!

Ioana, sa va traiasca frumosul!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Am fost la donat sange, am donat eu, Miha, Clau, Aliclara.
Pe de alta parte ma simt ca naiba, mi-s infundate rau sinusurile si cred ca o dau iara in sinusita, am luat repede sinupret si ma opresc cand ma duc acasa sa iau polygemma sinusuri ca aci langa mine nu aveau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Calin s-a "bucurat" ca a scapat usor.
Vorbind el acolo cu d-na dr. si intreband daca sufera de ceva i-a spus ca nu sufera de nicio boala, dar are ASLO 1200. I-a zis ca trebuie sa scada sub 400 ca sa-i i-a sange, asa ca...
El a avut reumatism articular cand a fost mic si de cativa ani chiar daca i-am mai facut Moldamin nu a scazut.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Flavia, pe langa astea mai i-a si Xyzal.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Helllau!
Sunt acasa in varf de pat. Ma simt cam slabita, dar nu cred ca are vreo legatura cu sangele. Bantuie o gripa urata prin agentie.
N-am inteles de ce carnetul de donator de la Bucuresti nu a fost recunoscut. M-am simtit foarte bine, desi doamnele nu m-au lasat s ma ridic din pat foarte repede.
Totul foarte profi acolo, mi-a placut.
Va las un ceai cu miere...sa nu va gripati.
Flavia, nu te bolnavi ca nu e voie.
Imi pare bine ca am cunoscut fete cucuiete.
everybody!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Aliclara ai si tu grija. Eu sper sa scap fara antibiotic, dar deja se infunda urechile si simt o presiune in ureghi, sa vedem, sper in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Aliclara, acum imi spui ca circula o gripa prin agentie? Daca stiam nu veneam azi la curs... Ma doare gatul, inghit greu si dureros...sper sa nu fie gripa cu pricina, acum cand imi aduc si eu copiii acasa!
AMR 8 zile !

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

fetelor va felicit pentru ca ati intrat in caravana donatorilor inimosi

tuturor!

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)


De dragul Artei



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

hei voi astea cu gripa stati acasa
Aveti grija de voi!

Alinuk, si noi iti multumim ca datorita tie ne-am urnit si am facut un gest mare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

am o mare dilema...sa-mi dau acordul sau sa nu-mi dau acordul pentru vaccinarea antipoliomelita?

Mergi la inceput