Aradence DC (176) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

fetelor!

Mai stiti ceva de Diana si Tudor? In ultimul timp sunt mereu in gandul meu si mor ca nu stiu nimic despre ei.

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Miha, ai mai vorbit cu Cristi? Daca nu...atunci il sun eu mai incolo sa-l intreb si daca au ajuns la psiholog sau inca nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Salut!
Carmen sa treci cat mai usor de varicela!
A durut-o foarte rau capul si burta.Nu s-a putut tine pe picioaare vreo 2 zile si i-a trecut abia dupa ce a vomitat.Asa a zis doctoritza ca-i criza de fiere.
Si pricindeii mei colinda de zor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Nico draga, Carmen are varice nu varcela!
Si Tudor a avut de vreo doua ori pana acum criza de fiere. Prima data pe la 3 ani. Ultima oara a avut in vacanta de vara, cand a fost la maica-mea. A fost mama cu el la eco si a zia ca are fierea putin strangulata, asa ca e predispus la crize de acest gen.
Miha, da, am fost la schi. Azinoapte am ajuns acasa.
Alina , la multi ani! Si scuzele de rigoare ca iti urez prea tarziu, dar In 28 seara am plecat, si nu am apucat sa intru pe forum , ca am avut o zi foarte aglomerata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut,

Gabi sa va fie de bine skyatul.

Azi m-am intalnit cu Ramo si Cristi. Sunt bine cu totii, mai putin bunicii, copii din ce in ce mai bine zic ei. Se obisnuiesc tot mai mult cu ei si se cer tot mai mult la ei. Le-=am promis ca-i colindam.

Maine Matia Vic si Ade merg la fabrica de globuri de la Timi. Eu merg sa stau cu taica-meu ca se opereaza maine tot in Timi dar la spital. Asa ca stau pana seara cand vine sotia lui sa ma schimbe.

Ce fain Carmen,bucura-te de momentele astea ca-s asa de frumoase.

Ai mei n-au facut inca crize de fiere, cred ca din cauza ca fac des crize din alealalte.

Ufff m-am enervat la dansuri la baieti de numa. Au ceva serbare si a venit o doamna sa le ia masuri. Astazi ne-a zis pretul costumelor 120 lei plus ca mai trebuie sa le cumparam nu stiu ce ghete negre. Am crezut ca lesin, asta cu tot cu taxa lunara ma costa pentru amandoi baietii 500 lei.Cand mi-am exprimat parerea a sarit profesoara cu gura pe mine ca ce ca pentru copii nostri face spectacol, ca pentru ea inseamna doar munca in plus , dar ce cu un egar si-un tricou nu puteau dansa? ufffffff imi vine sa nu-i mai duc, dar mi-ar parea rau ca le place mai ales lui Matia.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Tulai Miha...aproape juma de salar de om normal dai pe alea. Si taxa lunara ii foarte mare, da' daca-ti permiti si la prunci le place atunci ii perfect.
Ma bucur sa aud ca-s bine Tudor si Diana. Copiii au mecanismele lor de aparare in fata dezastrelor. Imi pare rau de bunici...oare au ajuns la psiholog?
Carmen, sper sa nu ti se agraveze varicele, varicea sau cum s-o spune (varicela ) si sa nu fie nevoie de interventie.
Mai am trei gravidute dragi in preajma, printre care sora-mea din Madrid care ii pune nume la ficior Adrian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Miha, chiar ca-i mult. Si daca iti permiti, parca tot e mult pentru niste costume.
Carmen, nasoala treaba cu "varicela" , ce-i de facut? Stiu de la mama ca nu trebuie sa stai mult in picioare sau pe scaun. In cate saptamani esti?
Gabi, poze de la ski unde vedem? Unde ati skiat?

Ador luna asta!!!

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut fetele,

taica-meu e mai bine, desi prima zi de la operatie a fost de cosmar. Ce ma bucur cel mai mult e ca tumoarea a fost foarte foarte mica si nu a fost nevoie sa-i scoata cu totul coarda vocala.

Asa e tarifele sunt nesimtite si ideea cu costumele tot nesimtita e, de fapt isi fac reclama pe banii nostri, partea proasta e ca Matia are ceva rol principal in dans, face ceva scheme doar el, si ar fi o grea lovitura pentru el sa nu-l duc. La Vic atunci ce sa-i zic tu nu mergi pe scena ca nu dansezi asa de bine. Asta e am muscat-o ma descurc eu cumva. Adica si stiu cum, apelez la nasi.

Am fost in fata la primarie la aprinderea bradului, cam rasuflat totul si ce m-au calcat pe nervi astia cu campania lor, nici nu mai merg pana nu trece campania. Ilinca ii facea ochi dulci lui mihai razvan ungureanu ca i-a dat asta un balon. Numa isi dadea ochii peste cap si "nenea " in sus si-n jos.

Am niste nervi de numa ca am vrut sa dau o comanda pe cutia .ro si tembelii astia zic ca mi-e blocat contul iar altul daca fac sa astept mail dar mail nu-mi trimit

Nu vreti sa ne intalnim sambata dimineatza cu copii la locul de joaca?

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Ma bucur sa aud ca sunt mai bine copiii Monicai. am aflat ca au avut amandoi pojar.

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

La multi ani, Maia, Nicolas si Nico!

A venit Mosul la voi?

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput