Aradence DC (176) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citeam acum la subiectul despre Jurnalul Monicai si n-am rezistat sa nu va pun o postare:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Lucrez la Jurnal si nu ma pot abtine sa nu va copiez mesajul de mai jos ...e superb, e sincer si e al ei.

Cea mai valoroasa experienta pe DC?
15/01/2008
Cea mai valoroasa experienta? Cred ca e faptul ca m-a schimbat pana in strafundul strafundurilor.Ca dintr-o persoana care nu spunea si nu spune nimanui ce-o doare,am ajuns sa spun atatea despre mine unor necunoscute.Intre timp,multe dintre necunoscute mi-au devenit prietene,amice.
Ce mai e experienta valoroasa pe DC? E locul unde oricand te poti trezi cu surpriza ca iti sare cineva in ajutor dezinteresat cu o informatie pretioasa,sau cu surpriza ca esti citit de cine nu credeai.Dar poate ca nu e surpriza,ca si tu faci la fel,raspunzi la intrebari cand simti ca poti ajuta,citesti din umbrra cu admiratie,dar poate n-ai timp sau chef sa te arati...
O alta experienta valoroasa e ca am cunoscut oamenii asa cum sunt,cu bune si rele.Am vazut in anii astia multe certuri urmate de "stergeri de conturi la cerere" la nervi si suparare si apoi reveniri ... cred ca DC asta are un magnet de fapt Si noi suntem niste bucatzele de fier in jurul lui:oricat de departe si definitiv am pleca,tot revenim,odata si odata ... DC e undeva acolo ascuns in sufletul nostru,poate prea mult spus ca prima iubire,dar cam asa ceva




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina, mi-au dat lacrimile... Si m-e dor de Moni! Mi-e dor de mesajele ei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

si mie mi-e dor de Moni! forumul nu mai are acelasi farmec fara ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

ce trist

Clau la Catedrala Veche merg, parca nu ti-am raspuns.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Alina,multumim pentru mesajul Monicai!Foarte emotionant!
Miha mi-era dor de mesajele tale! Sa ne mai scri de bombonica mica si nu numai!
La multi ani lui Susu!Sa-i dea Dumnezeu petere multa sa aiba grija de familion !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am o stare de fericire maxima. Sunt recunoscatoare pentru familia minunata pe care o am si pentru viatza frumoasa si plina de bucurii. Nu mi s-a intamplat nimic deosebit, asa pur si simplu si tocmai de aia vreau sa va spun si voua.

Ilinca spune ca o cheama "Didi" de la Ghighi si are 2 ani.

Alina, multumim de mesaj. Eu recunosc ca ma mai duc din cand in cand in depozit si mai bag nasul in actele lor. Simt mirosul si imi amintesc tare de Moni. Fetele rad de mine zic ca ma droghez. Da asa este ma droghez cu fericirea de a fi.

Niko

cand ne mai intalnim ?????????

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Miha, ma bucur de bucuria ta. Eu nu pot spune ca-s maxim de fericita da' n-am motive decat de bucurie, deci nu-s nefericita.
Am citit de multe ori mesajul Monicai... Nici acum nu realizez ca ea nu mai e. :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Neatza fetelor,


Ieri am fost cu Alex si Ilinca la vecernie cat au fost baietii mici la bazin. Ilinca a cantat mai tare ca preotul. Imi venea sa rad de sa ma prapadesc, dar si eram stresata. ufff ce nasol e cand dintre toti copii din biserica numai al tau face scandal. Slujba vecerniei e atat de frumoasa si eu nu prea apuc sa merg, ieri m-am simtit asa de bine. Sunt hotarata in postul asta sa-i duc si pe copii cat mai mult la biserica. Nu vreau sa ramana cu ideea ca sarbatoarea Craciunului inseamna doar cadouri si mosul ala comercial care cam incepe sa ma calce pe nervi.

Am o saptamana mai lejera la lucru, waw ce bine e. De luni intru iar in zona crepusculara.

Carmen cum te simti?

Restul fetelor pe unde sunteti?

Alina???????????

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Hei, ati picat de pe planeta ?

Ce mai stiti de Ioana? Este o tipa la caserie la Orange de langa Libelula ce seamana extraordinar cu Ioana. Ma sochez de fiecare data cand ma duc sa platesc telefonul.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput