Super Baita! (concurs)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

multumiiiiiiiim am trimis PM :) FELICITARI SI CELEILALTE MAMICI:)SI SUCCES CELORLALTI PITICI:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

Felicitari sper sa castig si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rabarascu spune:

Multumesc pentru premiu si felicitari si celeilate mamici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

multumim frumos am primit premiul e superbbbbbbbbbbbb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Felicitari castigatorilor:

nadiamihaela
ramocoman


Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele voastre personale: nume/prenume, adresa/cod postal, nr telefon/mail, user DC.

Felicitari!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadiamihaela spune:

Buna ziua !
poza adrianeisz a fost posta astazi si nu are cum sa fie ea castigatoarea eu aveam cele mai multe voturi pentru saptamana trecuta.revaniti cu castigatorii va rog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Buna nadiamihaela - a fost trimis un mail la adresa inscrisa in contul tau de membru, sa verifici te rog

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

Buna va rog mai verificati voturile de saptamina trecuta,si eu multe voturi stiu cate am ,mereu verific. am verificat si alte poze stiu cat de cat voturile,,,astept raspuns cu castigatori reali,pe baza vot .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianasz spune:

multumesc mult pt premiu, o surpriza placuta, felicitari si ramonei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Buna MARI34 - informatii pe adresa de mail inscrisa in contul tau de membru

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput