Super Baita! (concurs)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

Felicitari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

Buna ati primit datele de la castigatori?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Dupa o recalculare a voturilor avem castigatorii:

anton131
alina22buc


Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele voastre personale: nume/prenume, adresa/cod postal, nr telefon/mail, user DC.

Felicitari!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bucurluluby spune:

Buna ziua! Mai acceptati pozici? adica in cat timp le acceptti ,am o prietena care zice ca de ieri dimineata a pus poza si nu este acceptata:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaF spune:

Felicitari noilor castigatori.
Sa speram ca vom castiga si noi pana la sfarsitul concursului.
bucurluluby poti te rog sa imi spui si mie cum poti vedea clasamentul?
Multumesc anticipat.

Mami de 2 fetite: Mara Ioana (9 luni) si Alexandra Maria(8ani).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bucurluluby spune:

nu stiu cum vad clasamentul eu astept sa mi votez prietena;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramocoman spune:

Buna! Saptamana trebuta v-am scris un mesaj privat pe facebook daca trebuie sa incarc din nou poza sa adun voturi. Nu mi-ati raspuns nimik, eu am adunat mai departe voturi si aveam cele mai multe la sectiunea 0-2 ani. De ce nu mi-ati spus sa reincar poza am cerut asa de mult. Am muncit degeaba sa adun voturi 2 saptamani, foarte aiurea nu asa se face, sunt foarte dezamagita de acest concurs, trebuia sa anulati pozele mai vechi sa ramana cele noi daca nu erau valabile voturile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

Buna nu mai stiu deloc cum e regula,cineva zicea ca trebuie sa punem saptaminal alta poza,asa e?eu am poza de la inceput strang voturi mereu .am inteles ca voturile se calculeaza de luni pana duminica,fara cele de saptamina trecuta asa e?cand afisati pozele castigatoare de sapt trecuta?Am o propunere ,mi-ar placea sa faceti si un castigator pt cele mai multe voturi adunate din prima zi de concurs pina la ultima zi. ca ne straduim mult a strangem voturi pt copii nostri,care au nevoie de acest premiu,nu toti ne permitem sa cumparam produse de calitate.cum o fi norocul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryanopol spune:

Si castigatorii saptamanii care s a terminat unde ii gasim?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Felicitari castigatorilor saptamanii 5:

greierash81
rabarascu


Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele voastre personale: nume/prenume, adresa/cod postal, nr telefon/mail, user DC.

Felicitari!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput