Super Baita! (concurs)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns onutzamami spune:

de ce nu merge butonul de upload?:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Cu riscul de a supara moderatorii si organizatorii vreau sa spun si eu ceva. Un fel de feed-back, daca mi se permite.

Mie mi s-ar fi parut logic ca cei care au castigat sa fie trecuti intr-o galerie a castigatorilor sau se li se inactiveze butonul de voteaza de sub poza o data ce au castigat. Cei care nu au castigat, sa poata strange in continuare voturi si poate, pana la sfarsitul concursului ar putea castiga sau nu. Dar, daca toate voturile primite se vor sterge saptamanal, sansele se diminueaza ffff tare.
Eu nu sunt convinsa ca prietenii mei de pe DC sau FB ma vor vota saptamanal.

E doar o parere si va rog nu va suparati pe mine.

cu 23+ ... si am intrat in luna VI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hribg spune:

Sunt de accord cu ce s-a spus mai sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

Buna ,sunt dezamagita ,mai bine era cu tragere la sorti,ne chinuim sa strangem like ,si sunt curioasa cum uni care se inscriu tarziu au deja in 2-3 zile 1000 like poate si mai mult,am urmarit situatia voturilor si nu mai are rost sa continui sa adun like pt mine,macar daca exista o limita de like cum e si pt voturi,aveam fiecare o sansa,e batalie mare pt premiu,oricum noroc tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

OK. Am luat aminte de comentariile voastre si urmeaza sa renuntam la ponderea pe care o au Like-urile FaceBook. Nu stiu daca acestea pot fi manipulate dar un lucru stiu sigur: voturile interne Desprecopii.com NU SE POT MANIPULA!

De asemenea vom scoate pozele catigatorilor din concurs si le vom pune intr-i categorie separata.

Revin cu informatii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peneoasu spune:

Bine punctat! Acum participam cu drag! Sa speram ca vor fi toti corecti. Si ar fi bine sa se respecte regulamentul concursului cu privire la adaugarea unei alte poze in fiecare saptamana. Ar trebui ca dupa fiecare saptamana sa fie sterse cele vechi pentru a vedea exact si noi pozitia in clasament ,pentru ca o cumulare a voturilor nu ne ajuta sa vedem pozitia! Multumesc si o saptamana usoara tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui ADMIN

OK. Am luat aminte de comentariile voastre si urmeaza sa renuntam la ponderea pe care o au Like-urile FaceBook. Nu stiu daca acestea pot fi manipulate dar un lucru stiu sigur: voturile interne Desprecopii.com NU SE POT MANIPULA!


Foarte adevarat!

cu 23+ ... si am intrat in luna VI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Dupa ce anuntam astazi castigatorii resetam punctele la zero si incepe o noua votare pentru saptamana in curs. Pozele mai vechi pot fi revotate. Castigatorii sunt scosi din galerie. Este OK asa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Parerea mea e ca ar trebui sa ramana voturile obtinute pe . Cum ati spus si dvs, nu se pot manipula. Poate cele obtinute pe Facebook ar trebui sterse???? Zic si eu....

cu 23+ ... si am intrat in luna VI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tatistefan spune:

daca ramane cu like tot cei care au sute de conturi pe facebook castiga si nu mamicile de aici din comunitate.

Mergi la inceput