Super Baita! (concurs)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tutu81 spune:

Nici la mine nu se incarca si nu vad pozele cu Internet Explorer. Daca folosesc Mozila se incarca si e ok. Cred ca problema este de browser, incercati alt browser

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erika18 spune:

Buna ziua .Multumesc pentru premiu am trimis datele de contact la adresa de mail andraf@desprecopii.com sper ca ati primit. succes participantilor in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

Felicitari,as vrea sa stiu daca cei care castiga mai pot participa in continuare?noi restul mergem cu aceleasi voturi in continuare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hribg spune:

Nu am inteles cum se face votarea pe facebook..Daca oamenii voteaza bebe-ul cine le numara...ma scuzati sunt in urma cu tehnologia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

Buna ati spus ca ne aratati o lista cu voturile fiecaruia,unde e?acum saptamana 2 cum raman voturile merg in continuare cu cele de saptamana trecuta ?pozele castigatorilor nu se scot din concurs?lamuriti-ne,mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Buna ziua,
m-am inscris si eu in concurs, dar in afara de mine nu vede nimeni poza inscrisa in concurs.
As mai vrea sa intreb: cu optiunea de-a vota de pe Facebook cum se procedeaza?
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Ce pot sa va spun in legatura cu voturile este ca se vor scadea in fiecare saptamana voturile perioadelor precedente, in asa fel incat sa avem clasamente saptamanale.

Pentru Like-urile facebook: sub fiecare fotografie aveti optiunea VOTEAZA, dupa ce dati click va apare si optiunea FaceBook (Like/Imi place)


O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ryta spune:

un user poate participa la ambele sectiuni?
adica si la categoria pana la 2 ani si la categoria 2+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Toate detaliile sunt scrise in regulament, citez: "Un participant poate inscrie in concurs maxim 1 poza/saptamana, cate una in fiecare categorie in care se incadreaza copilul."

http://forum.desprecopii.com/forum/regulamentSuperBaita.pdf

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HappyMimy spune:

buna ziua...vroiam sa va intreb daca un user a castigat saptamana trecuta mai are voie sa castige si saptamana aceasta? sunt multe mamici care doresc sa castige si ele ceva pt micutii lor...multumesc pt raspuns

Mergi la inceput