Super Baita! (concurs)

Super Baita! (concurs) | Autor: Anda08

Link direct la acest mesaj

Care este rutina ingrijirii parului copilului tau?
Castiga premii minunate de la Johnson incarcand in galeria concursului o poza care sa portretizeze rutina ingrijirii parului micutului tau!

www.desprecopii.com/Images/Upload/samponbebe.jpg" border="0">

Ce puteti castiga? Unul dintre cele 16 cosuri cu produse JOHNSON´S ® Baby.
Un cos contine urmatoarele produse:
2 x Sampon JOHNSON´S baby 200 ml (diverse sortimente)
2 x JOHNSON´S baby Oil de 200 ml (diverse sortimente)
1 x Bedtime crema de 250 ml
1 x Bedtime lotiune de 300 ml
1 x Bedtime Bath Spumant de baie cu levantica
2 x JOHNSON´S baby Wipes.

Cum se acorda premiile?
In fiecare saptamana va fi acordat cate 1 premiu pentru fiecare dintre cele 2 categorii ale concursului, cei 2 castigatori ai saptamanii fiind desemnati prin vot.
Orice participant la concurs (cel care a incarcat poza si descrierea) are dreptul de a vota la fel ca orice sustinator, inclusiv are dreptul sa se sustina pe ea insasi.

Important: Fiecare participant are dreptul la 1 singura inregistrare in concurs, la categoria potrivita dintre cele 2 categorii oficiale ale concursului (categoria copii sub 2 anib, categoria copii peste 2 ani)

Concursul se va incheia la data de 30 noiembrie 2012.

Cititi mai multe detalii AICI

Va dorim succes!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

Ma bucur de concurs,am o intrebare cand incepe votarea si cum votam ?astept raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ryta spune:

am incarcat o poza dar nu imi apare butonul de vot
cum putem vota?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

CUM PUTEM VOTA?DACA NU E CASUTA DE VOT,CUM FACEM SA VOTAM?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Gasiti in regulament modul de votare:

In perioadele urmatoare ale anului 2012 se pot vota pozele inscrise in concurs: 01.10 (ora 17:00) -
07.10 (ora 00:00), 08.10 (ora 00:01) – 14.10 (ora 00:00), 15.10 (ora 00:01) – 21.10 (ora 00:00),
22.10 (ora 00:01) – 28.10 (ora 00:00), 29.10 (ora 00:01) – 04.11 (ora 00:00), 05.11 (ora 00:01) –
11.11 (ora 00:00), 12.11 (ora 00:01) – 18.11 (ora 00:00), 19.11 (ora 00:01) – 25.11 (ora 00:00),
26.11 (ora 00:01) – 30.11 (ora 00:00). Orice sustinator care acceseaza site-ul
www.desprecopii.com va putea sa voteze oricate poze doreste din totalul inscris, insa pe fiecare
in parte numai o singura data.

Regulamentul oficial AICI

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HappyMimy spune:

multumim frumos pt concurs

ceea ce vreau sa intreb este cum sa votam daca nu apare nicaieri un buton cu voteaza?

plizzz help

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Eu am incercat sa incarc o poza si nu stiu daca am reusit. Am incarcat la categoria 2+. Nu stiu unde sa scriu descrierea pozei. Nu am gasit nici un camp pentru asta.
Am citit regulamentul si scrie ca:

Inscrierea in concurs se realizeaza prin crearea unui cont care se obtine in urma completarii
urmatoarelor informatii in formularul de inregistrare de pe site:
a) datele mamei: prenume, nume, email, numar de telefon
b) datele copilului: prenume, nume, data nasterii

Este vorba de contul DC? Eu nu am completate numele si prenumele, emailul si telefonul. Daca le scriu acolo vor fi publice pe net, adica orice utilizator va putea sa le vada. LA fel si cu datele copilului.
Eu sunt confunza. Nu inteleg unde sa completez eu lucrurile astea?
Puteti sa ma lamuriti?

cu 20+ ... si am ajuns la jumatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

revenim cu informatii despre votare si completarea datelor.

Daca nu va merge Upload-ul sau intampinati alte probleme va rog sa le puneti aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

A inceput votarea! Puteti vota atat ca membru cat si u like pe Facebook. Evident ca membrii pot da la o poza pana la 5 puncte odata!

De asemenea puteti adauga si comentarii la poze.

In curand o sa va aratam si cate puncte are fiecare poza si cine a votat pentru ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

eu tot nu inteleg daca te poti inscrie in concurs logat cu userul de DC sau e musai sa-ti faci un cont nou, mai ales ca se cer date personale clare, atat pentru parinte, cat si pentru copil.

deci, cum intri in concurs ? iti faci cont nou sau cu userul DC ? multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

tot eu, carcotasa de serviciu : de ce se cer datele mamei ? doar mamicile isi pot inscrie copilasii in concurs, taticii nu ? presupun ca nu s-a dorit "discriminarea" taticilor , ci e doar o "scapare" de exprimare. mai corect ar fi fost sa scrie "datele parintelui".

Mergi la inceput