Ingineri fosti, viitori...(39)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!

Otilia bine ai revenit.
Sper sa aud de la tine ca esti super-duper cand intrii data viitoare.
Daca pot sa ajut cu ceva spune.

Eu aceas nebunie: la srvici s-a descarcat o caruta de probleme dar dau voios la lopata ca poate o sa vad si fundul sacului. Nu se arata la orizont dar speranta moare ultima.

Cam asta pe ziua de azi.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!

Eu aseara am fost boxercising si a fost super. Am descoperit ceva nou care imi place la nebunie.

Va doresc un weekend placut si relaxant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuinea
La multi ani Pisi. Mai ierti ca sunt cu intarziere dar eu uit precum uitarea aici de toate aceste sarbatori mai putin de Sf. Andrei...
La multi ani si celor care au pe acasa Mihai si alti Gavrili.

Cristina si Roxy (2.10.2004)


Salutare, fete dragi!

Cristina, multumesc mult pentru urari! La fel iti doresc si eu, sa fii sanatoasa si tot binele din lume sa fie in viata ta!

Iertare pt absenta, dar la lucru am avut probleme si ni s-a scos internetul de pe majoritatea calculatoarelor, asa ca abia ne-am descurcat cu tehnica rudimentara pe care am avut-o la dispozitie, iar de acasa nu am mai apucat sa intru pe comp, asa ca de aici se explica lipsa mea prelungita.
Cred ca banuiti ca treburile nu-s prea roz pe la mine pe la lucru, este o atmosfera de parca ar fi innebunit lupul , dar nu ma las eu impresionata, asa, cu una cu doua! Alte rele sa nu fie.
Deci, eu sunt ok, doar ca tehnica nu ma ajuta intotdeauna ...

Va pup si-un We de vis va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Pisi bine ai revenit. Imi pare rau sa aud ca avti probleme tehnice si ca la servici lucrurile nu sunt prea roz. Tu esti oricum o luptatoare si nu imi fac probleme ca ti s-ar putea intampla ceva rau.

Eu sunt bine. Sambata am avut un parti pentru ca am aranjat bradul de Craciun. In aceeasi zi au pus si cei de la consiliul local luminitele si bradul.
Azi am avut o gramada de chestii de rezolvat, afara este o vreme de cacao rau de tot - ploua.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

La mine liniar: servici-sala-acasa-ploaie.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Eu sunt bine numai ca afara ploua de rupe. Am ajuns la sala cu pantalonii uzi fleasca. Si acum la servici am stat sa ma usuc langa calorifer - este unul cu fan si se opreste cand are el chef....

In rest nimic nou. Azi este dezlegare la peste deci sunt fericita ca pot pune in gura altceva decat vegetale.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

La noi se anunta potopul azi dupa amiaza. Deja bate vantul destul de tare.

Ieri am vazut pe FB ca mama Acutei este bolnavioara si in spital. Ma rog la doamne doamne ca totul sa fie bine.

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Anca, ne gandim la tine. O imbratisare de si multa sanatate!

Cristina, pai ai grija sa nu fii tocmai atunci pe strazi.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Otilia am reusit sa evit potopul de ieri. Cand m-am dus acasa ploua dar potolit si de dimineata la fel.

Sa aveti un weekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Nimeni pe aici...Am ramas pe sistemul eu centrez - eu dau cu capul LOL

La noi toarna. Vin inundatiile din sudul Angliei catre nord...
Ieri am fost la Christmas Market si am avut asa o nostalgie cand am vauzt calul Sabrina, de la carusel, pe care Roxy cu doi ani in urma calarea...

Eu va doresc o zi super si va pupic.

Mergi la inceput