Praline belgiene 54

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Si nici nu a inceput bine anul, ca incepem sa petrecem!
La Multi Ani, Larissa,la aniversarea unui anisor! Daniela, sa va traiasca comoara cu ochi albastri si sa va bucurati de ea si de Sebastian! Petrecere frumoasa si toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

multi ani cu sanatate fetelor. cu intarziere spun pt ca nu prea mai intru pe aici.. din lipsa de timp.. sa fiti iubite si fericite si sa aveti un 2013 plin de noroc

dar vad ca nimeni nu i-a urat bine ai venit pe lume lui Anne-Marie , fetita lui carmenstefi.. s-a nascut de sf ion ... e asa de dulce.. am vazut-o in 2 poze... super delicata .. sa fiti fericite , fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aticia spune:

Salutare mamici,va scriu pentru ca am nevoie de perspectiva voastra de parinti internationali.

Lucrez pentru o editura din Romania si am o idee de proiect : un curs de limba romana pentru copiii romani care locuiesc in strainatate. Credeti ca ar fi de folos pentru parinti? Ar cumpara o asa carte (ma rog, va fi un kit intreg cu carte, CD audio, poate si exercitii interactive). Oare exista cu adevarat interesul asta pentru parinti, sa ii invete corect pe copiii lor limba de origine? ma intereseaza perspectiva concreta a unui parinte, sa vad daca merita sa bugetez un asemenea proiect si sa il propun mai departe la sefi.

Va multumesc anticipat pentru sinceritate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ror spune:

Prixi, La multi ani fericiti lui Christian! Sa creasca mare si echilibrat ca tati,romantic si bun ca mami iar in plus sa fie sanatos, norocos si fericit!
Aniversare frumoasa cu multi copilasi in jur si voie buna!


Ror, mamica de pusha mica_Yasmine (16 Feb 2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

O, sarumana pentru urari, Ror!!! Si ce urari! Sarumana, chiar mi-au facut placere! Pup si pupici multi bomboanei de Yasmine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

LA MULTI ANI Christian (cu intarziere, dar cu drag). Am inteles ca ai avut parte si de un tort superb.

LA MULTI ANI Alissia!

...la cat de rar intru eu pe aici ar mai fi de facut multe urari...

Aticia, de multe ori bisericile romanesti din strainatate ofera cursuri de limba romana; o alta alternativa ar fi diverse carti pentru cu activitati pentru scolari pescuite in timpul unui sejur in tara, sau trimise de bunici... sa fiu sincera nu stiu cat de mare ar fi interesul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Dia, acceptam si noi cu drag urarile si ti le intoarcem!!!
Da, am avut un tort MINUNAT facut de Virginia! Poze a pus ea pe contul ei, pentru cine vrea sa le vada!

La Multi Ani, Alessia!!! Sa va traiasca Alina si sa va bucurati de minunea cu ochi albastri!

Pupici tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misssexy spune:

LA MULTI ANI CRISTIANcam cu intarziere,dar nu am mai intrat pe aici de ptiiii nici nu mai stiu cand :).Multumim de urari fetelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Alina, saru'mana pentru urari! Scuza-ma pentru intarzierea cu care iti raspund, dar nici eu nu am mai dat de ceva timp pe aici...

Si uite ca astazi avem un tanar sarbatorit...La Multi Ani, Bruno!!! Miri, sa va traiasca flacaul, alaturi de ceilalti doi muschetari, si sa va aduca numai bucurii!!! Distractie placuta!!!

Dragi doamne, cu ocazia Martisorului, va doresc sa aveti o primavara frumoasa, plina de bucurii si de realizari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

va salut, pralinutelor! s-a cam asternut zapada pe acest topic...
eu abia acum incep sa fac cunostinta mai bine cu capricioasa Belgie: sapt trecuta am avut parte de 3 zile calde, 20 de grade, au inflorit brandusele in curtea vecinului ...apoi in we s-a racit vremea brusc, iar acum ninge de ieri non stop si eu care speram ca vine primavara!
sotul meu zice ca anul trecut nu a fost asa zapada si rar a coborat termometrul sub 0 grade... voi cum v-ati obisnuit cu clima de aici? eu sunt mai friguroasa din fire si astept cu nerabdare vara

Mergi la inceput