CONCURS: Yo, bucuria fructelor

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Va rog datele a inca doi castigatori: miriem si anecika !!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miriem spune:

felicitari tuturor castigatorilor

sunty tare bucuroasa ca ma numar printre ei

multumesc mult de tot


sunt tare fericita


o seara buna MULTUMESC :* :* :*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anecika spune:

buna ziua.Ma numesc Anecika,sunt castigatoarea concursului Yo,as vrea sa stiu,daca s-au primit datele mele(adresa,etc.)si cand voi primi premiul.Multumesc,A.Pascu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

da anecika - datele au fost preluate, urmeaza ca membrii castigatori sa fie contactati telefonic probabil, nu stiu sa va spun ca vor fi expediate

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Dragi castigatori,
am intrat in posesia premiilor si urmeaza sa se trimita saptamana aceasta. Numai bine!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

Ma bucur astept sa ma sunati sa primesc premiul abia astept sa beau sirop si baiatul meu la fel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hyp1981 spune:

Ale mele neamuri ma intreaba zilnic daca n-am primit siropul, ca vor o donatie de cateva grame acolo :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns izabellab spune:

Noi suntem rabdatori si asteptam. Siropul este binevenit oricand. Stim ca sunt foarte multi factori implicati si nu are rost sa ne stresam. Multumim echipei Despre Copii si sponsorilor. Pupici tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIORICA27 spune:

astazi a venit avizul .luni ridicam siropul. multumim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hyp1981 spune:

La mine nu a ajuns,mai astept :) poate saptamana asta.

Mergi la inceput