CONCURS: Cu Desprecopii la filmul Tinker Bell

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Felicitari si ultimilor castigatori:

Saturnine
Cristina A


Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele voastre personale: nume/prenume, adresa/cod postal, nr telefon, user DC, adresa mail.

FELICITARI!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

In atentia castigatorilor:

Castigatorii au fost anuntati de catre client la cinematografe. Trebuie doar sa mergeti acolo si sa va spuneti numele.

Va dorim vizionare placuta si va asteptam cu feedback!



O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Buna,

Am vrut sa merg joi la film cu fetita mea si cei de la Cinema City Iasi nu stiau nimic despre concurs si despre premii. Asa ca...am cam ramas cu buza umflata cum se zice. Am primit insa asigurari din partea managerului ca se va interesa si ma va suna...sper in timp util.

Va doresc vizionare placuta si sper sa nu aveti astfel de surprize neplacute!

o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Am primit confirmarea!!!

Mergem la film!! MULTUMIM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

Nu stiti cumva, a aparut si DVD-ul ?

Alexandra Maria
14.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miriem spune:

Periwinkle

Mary iubeste filmele si sta cumintica si se uita atent doar la cei 2 anisori si 2 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Noi nu am apucat inca sa folosim invitatia datorita unor probleme,poate weekend ul acesta mergem.Sper sa nu avem surprize

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Am onorat si noi invitatia ,ne-am simtit f bine.Multumim f mult DC pt aceste concursuri care ne bucura sufletul !

Mergi la inceput