Securitate cont

Securitate cont | Autor: Raza de soare

Link direct la acest mesaj

Am primit un asemenea mail si nu prea stiu cum sa reactionez. Sa-i dau delete sau sa ma sperii? Expeditorul e ceva gen securitate.cont..."


"Stimate client,
In ultimele doua zile am observat activitate neobisnuita in contul Dvs. bancar ( logare de pe ip-uri diferite in perioade foarte scurte de timp ). Ca urmare, pentru securitatea contului Dvs am hotarat sa suspendam orice tentativa de transfer din contul Dvs.
Pentru a elimina aceasta suspendare va rugam sa raspundeti la acest email cu urmatoarele acte scanate :

- COPIE DUPA BULETIN SAU PASAPORT
- COPIE DUPA O FACTURA DE UTILITATI CARE SA NU FIE MAI VECHE DE 3 LUNI DE ZILE ( FACTURA EON, GAZ, INTERNET, ETC )

Ne cerem scuze pentru orice inconvenientul creat."


Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nici vorba - delete direct.
Niciodata nici o banca nu va proceda in acest mod.


*info:
http://www.paza.me/furt-de-identitate-feriti-va-de-adresa-securitate-contyahoo-com/


www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Ok... Mersi, Marius!
Fa sa dispara subiectul, te rog, pana nu ma fac de ras.

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

De ce?
Nu este nimic rusinos.
Ba este bine venit.
Nu este nimic rau sa intrebi daca nu stii.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Eh, ma alint si eu. Oricum l-au vazut deja cateva persoane...

Am citit linkul dat de tine si-mi dau seama ca e grav si...foarte recenta manevra. Si ma enervez ca si cu sms-ul ala de referendum.

L-am bagat si eu pe fb, or mai fi si altii ca mine...

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Serios acum, Marius, cand ai timp, te rog sa inchizi subiectul. Multumesc pentru lamuriri!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput