pot avea copii?

pot avea copii? | Autor: ionela17

Link direct la acest mesaj

buna ziua! recent am facut o ecografie si am aflat ca nu am un ovar iat la uter mi-a scris: retravezical abesenta structurilor similare structurii uterine si la ovarul stang(care este) mi-a scris: 25/21 mm contine cateva formatiuni lichide de 6-8 mm(foliceelo) si lama de lichid in douglass 25 mm.Nu am prea inteles nu am uter sau care este problema?si am chisturi mie nu mia venit nici menstruatia de aceea am si facut ecografia si sunt curioasa daca pot avea copii?multumesc anticipat

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Medicul la care ai fost trebuia sa te lumineze, avand in fata ecografia si sa-ti dea de facut poate alte analize.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela17 spune:

peste 2 zile am programare sa ma duc la un medic sa mi le citeasca si sa imi spuna exact doar ca eram curioasa sa vad daca e ceva grav....multumesc:) a si am facut o mica greseala lama de lichid in douglass de 15mm imi cer scuze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Cred ca incerci sa intelegi scrisul de mana al medicului ca ai cativa termeni care nu cred ca exista in limba romana pe-acolo.


www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput