Pestisori...pestisori... <72>

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza

Primavara frumoasa si tie si sa nu mai dispari!


Multumesc . O sa incerc... ...


O duminica placuta tuturor sirenetelor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Ce flori mumoase!!!!
Eu am facut ochi dupa ocseara surprinzator de placuta la RUBENS in Knooke
Acum vreau sa ma plimb pe dig..pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenete!

Fiind luni, inceput de saptamana, va doresc sa aveti multa energie pentru a face timpul sa zboare si, de aceea, m-am inarmat cu destula pentru doritori . Deci poftiti la cafea, ceai, suc... si orice altceva mai doriti ... mai tarziu poate apar si cu altele ... daca doriti , bineinteles ... las cafeluta momentan... o dimineata placuta tuturora !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


"La multi ani!" Cristiana (marami) ! "La multi ani!"
O zi faina sa ai, cu mult soare, multe bucurii, impliniri, fericire cat cuprinde si multa sanatate ! O zi pe placul inimii tale !
"La multi ani!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Marami la multi ani fata draga!!
Pe unde baltesti???
Iei tot ne am plimbat pe diguri holbindu ne la niste yahturi din marina!!!!Maiculitza!!
Azi mergem la Ostende sa luam cumnata d la gara si apoi petrecm ziua sigur in Olanda
Sa avem o saptamina frumoasa!!0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Am revenit... cu o invitatie la papa bun ... pentru cine doreste ... deci, in meniu: o mancarica de varza proaspata cu afumatura de purcel si ardei iuti... prajituri cu afine... placinta cu branza... fructe... un pahar de ... de vin ... un suc ... si ce altceva se mai doreste ... ... pofta buna !

Si ceva muzica :




O zi placuta in continuare tuturora !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmaw

Iei tot ne am plimbat pe diguri holbindu ne la niste yahturi din marina!!!!Maiculitza!!
Azi mergem la Ostende sa luam cumnata d la gara si apoi petrecm ziua sigur in Olanda




Bravos pentru ziua de ieri, Carma ! Sigur au fost faine iahturile respective pentru placerea ochilor, si nu numai ... Si o zi frumoasa impreuna cu (,) cumnata sa ai/aveti azi . Numai bine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenete!


Nu mai ofer cafea ... si nici alta invitatie la party ...


De sarbatoritele de astazi mai stiti vreo ceva? Ce mai fac? Pe unde sunt... ... eu le las urarile oricum... poate baga un ochi ...

"La multi ani!" Pufy "La multi ani!" ! Numai bine, o zi faina, cu multe bucurii si impliniri, sanatate multa si o viata frumoasa !


"La multi ani!" Nicoll "La multi ani!" ! Multa fericire, seninatate, noroc, sanatate, o viata frumoasa si multe bucurii ! O zi asa cum iti doresti!




O zi cat mai placuta tuturor sirenetelor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


"La multi ani!" doamnelor ! Sa aveti un 8 Martie plin de zambete, seninatate, caldura, multa sanatate si cat mai multe impliniri si bucurii ! O zi pe placul inimilor voastre ! "La multi ani!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Neata!

Cu intarziere...o primavara frumoasa si La multi ani pestisoarelor!Sa avem un an mai bun!

Mergi la inceput