Jurnalul Monicai

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Lala si eu eram sigura ca-s mai mult de 100

doar ca am dat acest ex simplu sa-l pricep si eu, ca la ora asta tarzie si trista nici socoteli nu ma vad in stare a face

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)


vacantele copilariei...



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

alinukcred ca nici o persoana prezenta azi pe forum nu gandeste "normal" deoarece azi chiar nu-i o zi normala.
N-am vrut sa para ca te corectez, departe de mine gandul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

stiu

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)


vacantele copilariei...



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Fetelor, eu nu va cunosc decat virtual de pe forum, nu am cunoscut-o pe Monica, nu am fost la odisee impreuna cu ea, dar vreau sa ajut la sortare, copy/paste, munca de jos cum ar veni. Si eu sunt un bun executant, daca imi spuneti exact de unde sa caut, cat sa caut si ce anume sa fac, as vrea sa pot ajuta cu ceva.
Ma doare sufletul cand ma gandesc la copilasii ei nevinovati..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

As vrea si eu sa ajut, am rabdare sa “periez“ texte.
Parca asa e mai putin abrupta despartirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_stefi spune:

"Diana si Tudor,
Se spune ca alaturi de Doamne-Doamne au loc numai oamenii buni,oamenii sinceri si blanzi,oamenii plini de iubire,oamenii veseli si zambitori.. Asa cum a fost mereu mamica voastra,Monica!
O femeie frumoasa,un suflet cald,o inima plina de iubire de imprastiat in juru-i!
Si apoi se spune ca intotdeauna culegi ceea ce semeni,ca masura bunurilor primite e egala cu cea a celor oferite.Astfel,ganditi-va cate perosane o indragesc,o vor mereu alaturi,cate persoane o iubesc si o vor iubi mereu pe mamica voastra?
Noi,o parte din acele persoane,vrem sa purtati mereu in suflete si in gand cuvintele mamei voastre,felul ei de a fi,viziunea ei despre lume si viata,glumele ei,puterea si optimismul.
De aceea,in continuare,puteti citi mesajele mamei voastre de pe forumul Desprecopii.com,o a doua casa pentru mamica voastra.

Fiti mandri!Aveti o mamica extraordinara acolo sus ce va vegheaza pasii in lumea asta nedreapta si rea !


Comunitatea Desprecopii.com"


O introducere?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Neata.
Azi iau legatura cu Admin si vad timingul lui. APoi facem lista si plecam de acolo: impartim sarcini... pe timpii si eventual pe subiecte. Pastram ce e relevant si o facem. Putem.
Revin in timpul zilei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

Fac si eu munca voluntara, actualizati lista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Vreau sa ajut si eu... N-am cunoscut-o personal pe Monica, insa am citit zbuciumul ei de cand si-a descoperit alunita cu probleme, fata mea avea un nev pe care il urmaream mereu si pe care l-am operat intr-un final. Din fericire, a fost benign. In ultimul timp n-am mai activat pe forum, dar ceva m-a facut sa intru in ultimele doua saptamani si sa vad ca Moni nu e bine deloc. Nu am postat la subiecte, insa m-am rugat si am plans pentru ea, ma indurereaza sa vad ca nimic nu a avut rezultat si ca boala asta parsiva invinge de cele mai multe ori.

Am ceva mai mult timp liber la dispozitie, fata mea e adolescenta acum, astfel incat puteti conta pe mine pentru acest proiect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Felicitari pentru initiativa si pentru acest proiect !

Vreau si eu sa ajut, astept "desfasuratorul".

... sunt sigura ca va fi o mica alinare pentru copilasi peste timp

Mergi la inceput