Jurnalul Monicai

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Eu nu mai am nimic ramas de la mama mea...si doare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Da, da - pai de asta v-am scris cam am nevoie de sustinere, ca ma cunosc ... cand incep sa incetinesc, ori ma impingeti de la spate si de jena o sa imping si eu inainte, ori preluati volanul si imi puneti eticheta de "unreliable" .

Lista voluntarilor :

- Buflea
- Laura25
- Ilinca M.
- Lala D
- Anca Dragoman
- Alex Andra
- Aka
- Boticelina - prelucrare grafica
- Pufymic
- Gusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Suntem prea multe sa nu reusim,o sa ne impingem una pe alta de la spate pana il vedem tiparit .

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_stefi spune:

Contati si pe mine pentru orice aveti nevoie!

Buflea iti trimit un PM cu niste idei !

Se stie cand o sa primim materialul de la Admin ?

Ma bucur enorm ca avem sansa sa facem ceva pentru acesti ingerasi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Nu-mi trimite PM, ca daca imi plac, dupa aia o sa spun ca sunt ale mele .

Scrie aici, nu vezi ca si eu bat campii cu voce tare ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Si eu. Fac project management si pot da o mana de ajutor si la copywriting (adica la scrierea de texte).
Eu am prostul obicei ca atunci cand sufar sa nu pot sa plang, ci sa ma avant in chestii administrative.
Si ca acest proiect sa reuseasca are nevoie de un project management construit pe deadlineuri, pe termene, pe intervale de lucru... Si ma ofer sa fac asta si sa va atrag atentia asupra depasirilor. E important sa facem asta intr-un termen scurt, nu lung, pentru ca lucrurile intinse mult isi pierd spiritul.
Si stiu ca putine din bunele intentii se fructifica intr-un proces de durata, de aceea, daca vreti, pot sa imi asum rolul de "bici" chit ca o sa ma urati pentru asta. Cauza pentru care o fac merita, dar e important sa o facem acum. Altminteri, oricat de dur ar suna timpul atenueaza si dureri, si amintiri, si entuziasm. SI acum nu ne dorim asta, nici una dintre noi.
Deci count me in!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Lista voluntarilor :

- Buflea
- Laura25
- Ilinca M.
- Lala D
- Anca Dragoman
- Alex Andra
- Aka
- Boticelina - prelucrare grafica
- Pufymic
- Gusta
- Mami_Stefi
- Eleni

Eleni, primul "bici" arde-l pe spinearea Admin-ului, ca de la el asteptam primul input ... sa te vad acum cu sfarai in aer .
Apoi exact cum ai spus, putem stabili sarcini si deadlines. Eu cu Admin-ul nu ma bag, sunt oportunista, iti arunc pastila si plec in concediu ... dar daca tu reusesti in astea 3 sapt, pana ma intorc, sa obtii fishierul si chiar mai departe, sa stabilesti o strategie de lucru, te promovez in cadrul grupului, te fac executive, iti dau shares ... nu stiu, te mituesc eu cumva sa ramai pe proiect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Ma ofer si eu sa va ajut!

Am multe revazut deja linkuri cu fotografii de-ale Monicai si ale copiilor..DOAMNE CAT ERA DE FRUMOASA!!!
Am scotocit si am gasit chiar dinainte de a se naste Tudor, cu Moni cu burtica... Trebuie sa vad unde le mai pot gasi si pe cele de dinaintea lui Tudor...

Astept indicatiile voastre!



LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE

MONICA70 ARE NEVOIE DE NOI

"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

va marturisesc ca de multe ori mi-a trecut prin cap ce s-ar intampla daca as disparea pur si simplu
sunt situatii in care viata iti ofera surprize neaspteptate..

si gandul care nu-mi da pace in astfel de momente, desigur e legat de copiii mei..... alung gandul ca pe un val, dar ceea ce ramane ca un gust adanc e legat de profunda mea dorinta ca ei sa stie cat de mult i-am iubit, cat i'am dorit ...cat mi-am dorit sa le fiu alaturi in toate imprejurarile

e si motivul pt care in fiecare an de cand s'au nascut le scriu cate o scrisoare..

nu cred ca sunt singura careia ii vin astfel de flashuri in minte..

Moni cred ca ai trimis cumva dorinta ta catre noi iar noi vom incerca sa o indeplinim

Treceti-ma si pe mine pt sprijin la proiect

sub rezerva timpului,
(caci e posibil la un mom dat pur si simplu sa nu fiu disponibila)


sunteti minunate




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)


vacantele copilariei...



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

idee de extragere a mesajelor, daca aveti doar link la subiect: il deschideti ca "versiune pentru imprimanta" - e link la fiecare subiect. in pagina nou deschisa cautati din browser (Ctrl+F in majoritatea) dupa numele monica70 - asa va va duce direct la mesaj.
posibil sa fie nevoie si de context in unele cazuri.

excelent proiectul . mare pacat ca e nevoie de el.

Mergi la inceput