Jurnalul Monicai

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Ce-i ala "tab"?

IULIA va invinge CANCERUL

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.


Cand deschizi in calculatorul tau excel-ul Marinei, dupa ce l-ai salvat, nu in contul Ainei!) vezi ca jos de tot ai niste casute ( tab): total pivot/adoptia/ajutor umanitar/alaptare etc
Toate sectiunile din forum.
Apasa pe cea dorita si se dechide o foaie a documentului cu toate linkurile din sectiunea aceea in ordine cronologica.
Ai si niste sageti acolo, la casute (<,>)care te plimba printre taburi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Care excel, ala cu "marina-17august"?
Nu, e clar, sunt tampita, a-tehnica, a...orice; pana la deschis excelul reusesc...mai departe...negura pe creieru' meu...Ce "tab" sa caut? Unde-s linkurile? In plus eu in documentul Marinei (sau nu ma uit eu unde trebuie) nu vad sectiunea "cabinetul Psi"...nu pricep nimic

IULIA va invinge CANCERUL

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.


Ala, ala!

Uita-te in bara de jos de tot!
Cabinetul este dupa toate cele ce incep cu "a", ai sageti in coltul stanga de jos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Oooo, Dumnezeu iti deie sanatate, mi s-o ridicat pacla de pe obositul meu creier, mai era putin si deschideam topic la "Cabinetul Psi" sau mergeam direct la psihiatru!!
Ce simplu era, si io ce munca de furnicutza masochista am facut pana acum, nu va povestesc cum am lucrat ca ziceti ca-s de "tino-nino"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Lala, si cum iti dai seama daca la un topic sunt mai multe raspunsuri sau nu? Mergi la fiecare pagina, cauti pe fiecare pagina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Ha, m-am prins, Doamne, cat sunt de desteapta!!! Ma duc sa-mi iau pe mine tricoul cu "I love me"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Lala, si cum iti dai seama daca la un topic sunt mai multe raspunsuri sau nu? Mergi la fiecare pagina, cauti pe fiecare pagina?

IULIA va invinge CANCERUL

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.


Nu mai, Marina le-a pus pe toate in pagina dedicata sectiunii din forum.

Vezi ca ai acolo data/ numele topicului/ link direct la mesaj.
Daca vezi ca ai denumirea/ numele topicului identica la mai multe pozitii din lista inseamna ca la acel subiect sunt mai multe raspunsuri.

Eu le-am luat pe denumire la rand chiar daca in lista imi apareu si alte topicuri. Intai la ala la care lucram am scris toate raspunsurile, apoi am revenit la topicul intercalat intre acele raspunsuri ( in excel) si l-am pus si pe ala.

Acum nici eu nu stiu sa explic foarte clar, daca eu ma descurc in el imi vine asa..de la sine, mai greu cu explicatul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Ba, bine-ai explicat, iti dai seama, daca eu m-am prins!;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Am incarcat in contul Alinei o poza cu explicatii pentru tab-uri daca mai are cineva dilema asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Eu maine dimineata ma apuc efectiv de munca, am zis in we asta sa ma pregatesc, sa ma instruiesc, ca sunt ca Ilinca ( ma bucur ca nu sunt singura :) ) !

Lala D, foarte bune explicatiile !

In functie de cum reusesc sa ma organizez si de cum vad ca merg lucrurile, spun in cat timp termin...ca am vazut ca e acolo o sectiune de specificat cand termina fiecare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Inca ceva Marina...subiectul cu Melanomul este la generale bagat...poate ii faceti o sectiune speciala.

Deci eu ma ocup la generale de tot in afara de sectiunea cu boala, da?

Sper ca nu va stresez!

Mergi la inceput