Jurnalul Monicai

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

update lista



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)


vacantele copilariei...



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Seara buna!
Sunt si eu prin zona, spre rusinea mea nici eu nu am habar de googledoc asta, abia acum ma descalt nitel, nu pare sa fie asa un capat de tara, zic eu..
Astept cuminte sa vad cum stabiliti sa lucram si ce imi revine sa fac.
Eu nu sunt colega de odisee/prietene dintotdeauna si alte subiecte unde a scris Monica, dar vreau sa ajut, mi-e gandul doar la cei doi copilasi nevinovati.. Spun asta in cazul in care se face imparteala sa tineti cont ce si cum impartiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

si mie imi place portretul asta
http://www.dropshots.com/moni2012#date/2012-05-03/17:48:19

vedeti si voi ca si mine ca sunt 3 inimi?
doua pe piept (Diana si Tudor desigur) si una in par (cine oare!?)
intre ele pandantivul cruce

cele doua inimioare din piept pline de zambet


Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)


vacantele copilariei...



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

am uploadat pe contul lui alinuk de googledocs (link-ul si user name-ul sunt la pg 12, parola vi-o trimite alinuk pe PM daca solicitati) versiunea putin prelucrata a fisierului pe care ni l-a dat Admin.
In mare fisierul lui admin are 23099 posturi ale Monicai. A postat in 47 de sectiuni de la cate 1 subiect pana la top 3 care sunt:
Clubul scutecelor - 9967 mesaje
Prieteni dintotdeauna-9284 mesaje
Odiseea sarcinii-1533 mesaje.

In acelasi fisier am facut cate o pagina pentru fiecare forum, in care am ordonat mesajele cronologic. O sa le imparta probabil Eleni in functie de capitole, dar daca doriti orice modificare la tabel va rog sa imi spuneti cam ce format doriti sa vedeti si incerc sa le pun cum vreti. Admin a extras separat subiectele deschise de Monica si cele la care a raspuns doar. Eu am combinat cele 2 info ca se disipa rau informatia la imparteala. Am unit cele doua tipuri de mesaje si am creat o coloana suplimentara in care am mentionat fie topic (pentru subiectele deschise de monica) fie raspuns (pentru cele la care a raspuns).

Spor la citit. Nu am timp sa ma inham in actiunea de citit dar in rest orice problema tehnica aveti sau sarcina punctuala ma gasiti prin zona si ajut cu placere. Oricum ma bag eu in seama daca vad ca pot ajuta pe undeva


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

ca sa il vedeti in Excel, click dreapta si download

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Fetelor, vreau doar sa va pup si sa va spun ca sunt cu gandul la voi ... Ma bucur tare ca proiectul merge inainte, sunt pe coclauri dar am intrat special pentru asta.

Vroiam sa va rog sa nu scoateti din Jurnal partea legata de boala ei ... Mie mi se pare un capitol important al vietii ei iar mesajele de informare demonstreaza ce valoare umana avea ... LadyJ a sintetizat exact aspectul legat de problema ei medicala, desi cu final tragic, nu cred ca trebuie evitat. Parca am inteles ca si Sefa (Eleni) a fost de accord cu asta ...

Eu vad jurnalul organizat pe capitole care sa fie de fapt topicurile de discutii la care ea a participat ... cele care vom citi si selecta mesaje, vom lucra individual la un anumit capitol al jurnalului.

Si mie mi-a placut titlul ala " Pasi de viata " .. sau asa ceva.

Sa-mi rezervati si mie cateva topicuri de citit si spicuit mesaje, cu mentiunea ca ma apuc dupa 10 Sept dar voi fi foarte silitoare pentru ca o sa am timp de "lucrat" la acest proiect in fiecare zi ... pe 3 Sept ma intorc din concediu si pana pe 10 am niste deadlines obligatorii la serviciu. Dupa 10 ma pot dedica Jurnalului fara nici o problema.

Sper sa am acces de la serviciu la googledoc, caci sunt siteuri care sunt blocate de la IT, nu vad insa de ce asta ar putea fi blocat.

Mai intru cand mai pot ... Sunteti minunate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ah, sa nu uit ... vreau si eu pe PM parola de la contul Alinuk-ai ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Va rog sa imi dati si mie PM cu parola

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

vreau si eu parola, va rog.
si bucata mea de mesaje. diseara am program de citit .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Si eu am timp de citit si selectat, dar nu ma bag la organizat pentru ca am cunoscut-o extrem de putin pe Monica, in comparatie cu voi.
Asa ca raman la statutul de simplu executant .
Dati-mi si mie parola, un calup de topicuri de care sa ma ocup, si va ajut cu drag. Plus ca azi am toata ziua la dispozitie.

Mergi la inceput