Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (72)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mmammarutza spune:

AMALIA, multumim ptr. vesti!!! Sa ne mai informezi cand mai ai noutati! BRIGIT, va doresc multa sanatate la toti 3! Te asteptam sa revii intre noi cat mai curand!

IRIP, nu am facut decat vaccinurile obligatorii.

ANNE MARY, RALU si celelalte gravidutze, pe unde va ascundeti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralu_mv spune:

Multumim pentru vestile bune despre bebeii de Brigit ! Doamne ajuta-i in continuare !
Monas, multumesc pentru raspuns.
Tatic/Ioana, numai bine va doresc, sa fie bebeii bine cand va fi momentul sa iasa in lume !
Mamarutza, fara Brigit am ramas singure pe aici ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

cum aflu ceva va tin la curent ca imi sunteti tare dragi burticoaselor la dubluburticile voastre jucause

amalia tsakoniati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne`mary spune:

amalia tine-ne la curent cand mai afli ceva pt ca numai de la voi mai aflam si noi cate ceva de la brigit.

+ 29 Tudor si Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmammarutza spune:

Hello, mamici si burtici!
Nu mai intra nimeni pe aici???
Ahh, stiu...savurati racoarea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

mda, liniste mare
care racoare??? pe langa ca afara e cald, cel putin in Buc e, eu mai ard un pic si ca am racit :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmammarutza spune:

ANNA A, sanatate multa!
La noi, in Ardeal, azi e racoare bine, in sensul ca sunt 21 grade afara si las tot deschis sa se aeriseasca si prin casa ca nu stiu cat va mai dura racoarea...

Nimeni nu mai semneaza condica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irip spune:

Buna fetelor,

Semnez eu condica. S-a innorat si in Bucuresti. Asteptam ploaia. Eu sunt la cura si sunt lesuita de foame pt k sapt asta bag legume. Oricate as manca tot mi-e foame. Fimiu are capul plin de cruste de lapte care imi par total inestetice. Am luat azi d l mustela o crema si o spuma care sper sa isi merite banii. Astept sa treaca o luna d l vaccinul de 2 luni ca sa pot merge cu fetita sa ii dea gauri pt cercei.
toate gemenistele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna1980 spune:

Salutare mamici si bebelusi,recunosc ca zilnic verificam daca mai scrie cineva...ma gandeam ca s-a facut alt capitol sau ca s-a renuntat...ma bucur ca nu e asa...sper ca sunteti bine atat voi,dar mai ales bebelusii.Ai mei se inraiesc pe zi ce trece...noptile nu dorm mai deloc,stam si plangem...pun pe seama ca cer botez,o vorba din popor.In rest,colicii nu ne-au parasit,Doamne fereste!Maine venim cu vesti proaspete,mergem la cantarit,masurat si vaccinari,pe cel obligatoriu si rotarixul.
Pupici si sa auzim de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

Buna fetele, sunt si eu p-aci, tot crestem si crestem in fiecare zi, ca Fat Frumos , sincera sa fiu nu sunt obisnuita sa iau asa repede in greutate, cu toate ca nu fac excese, mananc cat consider ca e normal si ok. Am luat 6.5 kg pana acum, personal mi se pare mult, dar bebeii sunt miscaciosi si ok. Voi cat ati luat in sarcina?

Si noi asteptam o fetita si un baietel, deja ne-a confirmat doctorul, a zis ca e suta la suta , ne gandim la nume deja, si asteptam cu nerabdare morfo de T2

Oare ce mai face Brigit, Anne-Mary, Ralu? Anne-Mary esti in aceeasi formula, da?

pup fetele si bebelusii



19+

Mergi la inceput